Жорстоке затримання київського водія за порушення (відео)

30.11.2015 г. в 06:47, vistkar

Кілька поліцейських закували в наручники водія, який, за їхніми словами, порушив правила дорожнього руху. Затримання відбулося біля торгового центру Ocean Plaza в центрі Києва. На кадрах видно, як патрульні силою витягли водія з салону автомобіля і поклали на асфальт.

загрузка...
Еще одна новость

Ограбление по-американски

30.11.2015 г. в 06:47, avtoblog

Оказывается, колеса с автомобилей снимают не только в Украине… В Техасе грабители сняли колеса с полусотни автомобилей прямо на стоянке дилерского центра Chevrolet. Судя по видео с камер на стоянке, воры основательно подготовились к делу. В полночь к стоянке подъехал грузовик, из которого вышло шесть злоумышленников, которые без труда взломали ворота стоянки. Грабители действовали с невероятной скоростью. Всего за 5 часов они сняли и погрузили 156 колёс от внедорожников Chevrolet Silverado и 24 колеса от Camaro. При этом вместо снятых колес, воры заботливо поставили под автомобили дощечки, которые привезли с собой. На каждую машину грабители тратили не более 7 минут. По заявлению владельца дилерского центра, ущерб от ограбления составил около $300 000.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Найбезпечніше місце в автомобілі для дитини

30.11.2015 г. в 06:47, autodriving

Часто виникає питання про те, де знаходиться найбезпечніше місце в автомобілі для дитини, адже саме за дітей ми переживаємо найбільше. Багато хто з вас чув, що краще і правильніше усаджувати свого малюка на заднє сидіння машини позаду водія. І неважливо, стосується це установки автомобільних крісел або мова йде про дитину, яка може сидіти самостійно.Проте недавні тести і дослідження показали, що всі ми перебували в омані, покладаючись на таку інформацію. Отже, найбезпечніше місце в машині для дитини — це середнє сидіння в задньому ряду, якщо мова йде про авто з п’ятьма сидіннями, і середнє сидіння у другому ряду, якщо у вас машина з сімома посадочними місцями. Чому саме воно? Всупереч всім судженням про інстинктивну поведінку водія у випадку аварійної ситуації, з’явилася нова, дуже аргументована версія. Перебуваючи на середньому задньому сидінні, пасажи…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть