Що думають українці про скасування ввізного мита на електромобілі

01.12.2015 г. в 21:13, 24tv

Більшість українців вважають, що скасування Верховною Радою ввізного мита на електромобілі ніяк не вплине ні на екологічну ситуацію в країні, ні на добробут громадян.

Таку думку висловив практично кожен третій читач сайту "24", що взяв участь у відповідному опитуванні.

31% опитаних зізналось, що їм байдуже до скасування мита на електромобілі, оскільки не мають грошей, щоб їх купувати.

Трохи менше читачів (28%) переконані, що Верховна Рада проголосувала за відповідний законопроект лише тому, що він комусь вигідний, щоб таким чином заробляти на українцях.

Кожен п'ятий респондент налаштований оптимістично і вважає, що після скасування мита на електромобілі, повинні подешевшати усі автівки.

14% респондентів припустили, що такий крок підштовхне українців пересісти на електромобілі, а це в свою чергу позитивне вплине на екологічну ситуацію в країні.

загрузка...
Еще одна новость

Як виглядатиме іспит з водіння, якщо його складати на Porsche 911 (Відео)

01.12.2015 г. в 21:13, gazeta

У мережі з'явилось відео, на якому французи складають іспит з водіння на спортивному автомобілі Porsche. Завдяки Porsche ми маємо нагоду побачити, які учні автошколи пересідають зі звичайних автомобілів на спортивний задньопривідний Porsche 911. Учні автошколи боялися сідати за кермо спортивного Porsche, оскільки уроки водіння проходили на менш…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Советы водителям: Топ-5 вещей, без которых не обойтись в автомобиле зимой

01.12.2015 г. в 21:13, vnews

Портал VectorNews опубликовал список предметов, необходимых автолюбителю во время поездок в зимний период. Во главе списка расположилась специальная щетка для очистки снега и льда с капота и лобового стекла. Ее ручка в первую очередь должна быть удобной и хорошо "сидеть" в руке. Далее расположились запасные провода для аккумулятора − предмет,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть