Новий податок на авто можна обійти, - експерт

02.12.2015 г. в 20:11, fakty

Вчора в Мінекономіки запропонували зміни до нового транспортного податку.

Пропонують скасувати податок на авто понад 3 літрів і хочуть стягувати податок на розкіш з авто вартістю понад 1 млн молодше 5 років.

Свою позицію з цього приводу висловив Олег Назаренко, генеральний директор Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і дилерів.

- Читаю пропозиції щодо нового транспортного податку і знову бачу старі граблі.

Скасували податок на авто понад 3 літри і будуть брати податок на розкіш з авто вартістю понад 1 млн.

А якщо завтра долар стрибне до 100 грн, то Daewoo Lanos вартістю $ 10 тис. стане коштувати 1 млн грн і стане розкішним.

Чому не розуміють, що для того, щоб запровадити податок, треба мати незатратні важелі для його адміністрування. Наприклад, я плачу податок зі свого депозиту (21.5%), його знімає банк і для бюджету ніяких витрат. Екс-ДАІ контролює сплату пенсійного фонду при реєстрації і обійти цей податок не можна. Митниця бере податки при імпорті і теж не можна обійти.

Шпарин - море. Наприклад, оцінка середньоринкової вартості авто на сайті Мінекономіки взагалі не передбачає оцінку комплектації авто. А вартість базової комплектації може значно (на 50-60%) відрізняться від якої-небудь навороченої комплектації з використанням цінних порід дерева і тд, - пише Назаренко.

загрузка...
Еще одна новость

Власти больше не могут требовать от перевозчиков снижать цену на проезд

02.12.2015 г. в 20:11, tv5

Об этом говорится в постановлении Кабинета министров Украины. Хоть новое постановление и вступило в силу, с чиновников все же никто не снимал ответственности за соблюдение прав потребителей. Так как свободный баланс цен на проезд сможет допустить социальное напряжение в обществе. Впрочем сами перевозчики успокаивают: повышение тарифов для…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Автомобильное масло: внимание подделка

02.12.2015 г. в 20:11, avtoblog

Как отличить подделку от настоящего фирменного масла для вашего авто. Вы много лет предпочитаете масло одной и той же марки? Это похвально. Но кто сказал, что под привычной этикеткой вам не подсунут подделку? Причем сделать это могут даже не по злому умыслу, а по не знанию. Некоторые не внимательные продавцы сами могут не знать, что предлагают…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть