Старі «підводні камені» нового автомобільного податку

03.12.2015 г. в 19:30, uzhgorod

У Мінекономіки запропонували зміни до нового транспортного податку.

Пропонують скасувати податок на авто понад 3 літрів і хочуть стягувати податок на розкіш з авто вартістю понад 1 млн молодше 5 років.

Свою позицію з цього приводу висловив Олег Назаренко, генеральний директор Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і дилерів:

- Читаю пропозиції щодо нового транспортного податку і знову бачу старі граблі.

Скасували податок на авто понад 3 літри і будуть брати податок на розкіш з авто вартістю понад 1 млн.

А якщо завтра долар стрибне до 100 грн, то Daewoo Lanos вартістю $ 10 тис. стане коштувати 1 млн грн і стане розкішним.

Чому не розуміють, що для того, щоб запровадити податок, треба мати незатратні важелі для його адміністрування. Наприклад, я плачу податок зі свого депозиту (21.5%), його знімає банк і для бюджету ніяких витрат. Екс-ДАІ контролює сплату пенсійного фонду при реєстрації і обійти цей податок не можна. Митниця бере податки при імпорті і теж не можна обійти.

Шпарин - море. Наприклад, оцінка середньоринкової вартості авто на сайті Мінекономіки взагалі не передбачає оцінку комплектації авто. А вартість базової комплектації може значно (на 50-60%) відрізняться від якої-небудь навороченої комплектації з використанням цінних порід дерева і тд, - пише Назаренко.

загрузка...
Еще одна новость

Кризис наступает: украинцы массово распродают VIP-автомобили

03.12.2015 г. в 19:30, obozrevatel

Украинцы массово продают VIP-автомобили. За полгода количество объявлений с предложением приобрести элитный транспорт выросло в 1,5 раза. Об этом свидетельствуют статистические данные, которые "Обозревателю" предоставили аналитики портала бесплатных объявлений olx.ua. В течение шести месяцев, с июня по ноябрь, существенно выросло количество желающих…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Лихая погоня на фронтальном погрузчике (Видео)

03.12.2015 г. в 19:30, enkibiz

То, что вы увидите ниже, вероятно, никогда бы не могло произойти на немецком или английском автобане. Такое, скорее всего, вам не доведется увидеть и на украинских дорогах. Эта история произошла в провинции Джидда в Саудовской Аравии, и сама по себе она больше похожа на эпизод из какого-нибудь блокбастера. Ибо, пожалуй, только в кино можно увидеть,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть