Чим українці замінять дешеві російські авто

04.12.2015 г. в 09:18, ictv

Авто російської збірки найближчим часом подорожчають.

Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі Мінекономрозвитку опублікувала рішення про введення в Україні з 3 січня 2016 р. так званої "компенсаційної" мито на вироблені в РФ машини, пишуть Вести.

З введенням додаткових мит попит на російські автомобілі зовсім рухне, вважає Олег Назаренко, генеральний директор Всеукраїнської асоціації автоімпортерів. Адже потенційні покупці бюджетних авто дуже чутливі навіть до незначних коливань цін.

Назаренко вважає, що звільнені на ринку місця займе продукція ЗАЗу і китайського автопрому. Він не виключає, що ці авто теж можуть подорожчати.

- Якщо конкуренція в певному сегменті зменшується, у продавців є спокуса підвищити ціни, — підсумував експерт.

загрузка...
Еще одна новость

Результаты экспертизы: на АЗС Украины весь бензин разбавленный

04.12.2015 г. в 09:18, ultramir

Экcпepты cpaзу двух cтaнций (10-й Химмoтoлoгичecкий цeнтp Минoбopoны и Иcпытaтeльный цeнтp ГСМ) пpoвeли тщaтeльную экcпepтизу oбpaзцoв тoпливa, взятых нa paзличных АЗС пo вceй cтpaнe. Рeзультaт oкaзaлcя бoлee чeм шoкиpующий. Бeнзин и дизeль oкaзaлиcь paзбaвлeнными тaкими вeщecтвaми кaк aцeтoн и нaфтaлин. В cepтификaтaх кaчecтвa, эти вeщecтвa cкpывaлиcь…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Авто-факт: Москвич 412 - ЛЕГЕНДА РАЛЛИ! (видео)

04.12.2015 г. в 09:18, m2motors

Да, да, именно Москвич 412 вошел в историю мирового автоспорта, как постоянный участник соревнований. Более того, на счету этой машинки несколько кубков и подиумов. Так, в трансконтинентальном марафонском пробеге «Лондон — Сидней» (1968, 16 тыс. км) он занял четвёртое место в общекомандном зачёте; в ралли «Лондон — Мехико» (1970, 26 тыс. км) —…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть