Росія може залишитися без ще однієї популярної марки авто

05.12.2015 г. в 13:56, mmr

Більшість автомобілів з усієї кількості ввезених з Туреччини становить модель Toyota Corolla. У зв’язку з останніми подіями ввезення популярних седанів може бути заборонено.

У такому випадку турецьких автомобілів покупці не побачать, однак, як підкреслюють експерти, їх можна буде замінити поставками з інших країн, – наприклад, з Японії. Також з турецьких автомобілебудівних заводів поставлялися «Honda Civic» і «Toyota Verso».

Російський автомобільний ринок може залишитися без автомобілів Toyota Corolla, вироблених на турецькому підприємстві компанії Toyota, оскільки Росія розглядає питання про введення санкцій на постачання товарів з Туреччини. За даними «Автостата» в поточному році було продано близько п’яти тисяч одиниць Toyota Corolla, вироблених в Туреччині.

загрузка...
Еще одна новость

У навігаторі дорога є, а в реальності – немає (відео)

05.12.2015 г. в 13:56, radiosvoboda

Шлях цей з’явився наприкінці вісімдесятих, але лише на папері. Нині на нього вказує водіям ще й система супутникового зв’язку. Але спробувати проїхатися нею після дощу – до снаги лише поціновувачам екстремального водіння.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Москва осталась без новых салонов мировых автогигантов

05.12.2015 г. в 13:56, rbc

BMW, Mercedes и Audi решили перестраховаться из-за кризиса. Автопроизводители Mercedes и BMW приостановили оформление новых дилерских соглашений в Москве, сообщает РБК со ссылкой на источники в компаниях. "Мы не ищем новых дилеров в Москве, рынок на данный момент не позволяет расширять сеть без ущерба для действующих дилеров", — сказал представитель…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть