Українці будуть платити податки за викрадені авто

06.12.2015 г. в 12:17, fakty

ДФСУ дала роз’яснення, згідно з яким якщо у Вас викрали авто, той Ви все одно будете платити транспортний податок.

Про це повідомляє генеральний директор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко.

— Ви ж авто не використовуєте, на ньому ж викрадач їздить — хай вона і платить податок!, — обурений Назаренко Назаренко навів текст, згідно з яким якщо у власника викрали авто, той він все одно будете платити транспортний податок.

Враховуючи наведене, якщо викрадений легковий автомобіль, який використовувався до 5 років з об’ємом циліндрів двигуна понад 3000 куб. см., не знятий з реєстрації в органах внутрішніх справ (тобто враховується у власності платника податку), то такий платник зобов’язаний сплачувати транспортний податок за ставкою і в строки, встановлені ст. 267 Кодексу,- йдеться в тексті.

загрузка...
Еще одна новость

Студенты создали плавающую Dacia (Видео)

06.12.2015 г. в 12:17, carreviewauto

Выпускники Морского университета в Констанце, Румыния, превратили старенький пикап Dacia 1310 в амфибию при практически нулевом истраченном бюджете. Четверокурсники купили себе гнилую таратайку, сварили дополнительную раму для плавающих элементов и заполнили ее полистиролом. «Эта идея родилась у нас на третьем курсе, когда мы все участвовали в кадетском плавании. В марте, когда мы вернулись в университет, и начались работы над пикапом», — поделился Андрей Строе, один из членов команды. Моторный отсек должен быть водонепроницаемым и студенты обеспечили ему это условие. В задней части автомобиля был установлен пропеллер для передвижения в воде. Румынские студенты признают, что их творение, вероятнее всего, затонет во время первой же более-менее высокой волны, однако гордятся тем, что это первая амфибия Dacia.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Нове дослідження: причини дратівливості водіїв

06.12.2015 г. в 12:17, mmr

Складні погодні умови, мокрі та слизькі дороги, водіння вночі, ускладнений дорожній рух – всі ці стресові фактори очікують на водіїв із наближенням зимових свят. Дослідження, опубліковане Лондонською школою економіки та політичних наук (LSE) і підготовлене за підтримки компанії-виробника шин Goodyear, визначило ще один стресовий фактор: ефект ланцюгової реакції, в рамках якого поведінка одного водія впливає на поведінку інших водіїв на дорозі. Агресивне та необачне водіння дратує інших водіїв, які починають поводитися агресивно у відповідь, підвищуючи загальний рівень небезпеки на дорозі. З іншого боку обачний стиль керування має зворотній ефект та сприяє створенню безпечнішої і менш стресової атмосфери на дорозі. «Окрім погодних умов та втоми, на стиль нашого водіння також впливає поведінка інших…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть