Ужгородський поліцейський оштрафував свого напарника

06.12.2015 г. в 17:59, zakarpattya

В Ужгороді патрульні поліцейські самі собі виписали штраф за порушення ПДР.

Подія сталася 4 грудня вночі – о пів на дванадцяту активісти руху "Спецконтроль" побачили автомобіль патрульних, який рухався з вимкненими фарами – на авто працювали лише проблискові вогні.

Поліцейський на зауваження активістів пояснив, що забувся включити фари після чергової зупинки та висловив повну згоду з тим, що має нести відповідальність за свою забудькуватість. Протокол виписав на місці напарник порушника. Сума штрафу – 425 гривень.

"Ми були приємно здивовані тим, що водій не намагався уникнути покарання користуючись службовим становищем, не почав "ліпити відмазки" про службову необхідність, проблискові маячки та інші причини. Він вчинив як справжній чоловік, який відповідає за свої вчинки. З такими поліцейськими в Ужгорода та Мукачева є шанс стати дійсно європейськими містами, де громадяни можуть бути спокійні за свою безпеку, коли їх охороняють такі як Олександр Куртанич", – прокоментували активісти.

Олександр також прокоментував свій вчинок за допомогою соцмереж. "Друзі! Переконаний, не мав би морального права виносити людям постанови, не визнаючи власних помилок та не беручи на себе відповідальність) Закон один для всіх!" - написав Куртанич на своїй сторінці у "Фейсбуці".

загрузка...
Еще одна новость

Россиянин пугает латвийцев, катаясь по дорогам на своем танке

06.12.2015 г. в 17:59, informator

В пригороде латвийского города Айзпуте появился необычный автовладелец. Как сообщают местные СМИ, некий состоятельный россиянин, живущий в этих местах, приобрел для сельхозработ танк. После того, как на своей военной машине он несколько раз проехал по пригородным дорогам, среди местных жителей началась паника. Как удалось выяснить журналистам,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Уникальный ЗиЛ «Черный доктор» гниет в Украине

06.12.2015 г. в 17:59, doroge

Один из всего четырех произведенных автомобилей ЗИЛ-41042 в кузове универсала гниет под открытым небом в Одесском порту, в Украине. Уникальный лимузин по прозвищу «Черный доктор» «застрял» в порту уже с 2010 года из-за неоплаченных таможенных платежей вместе с еще одним экземпляром такой же редкой модификации 41047. По неподтвержденной информации…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть