Українцям залишився місяць, щоб купити дешеві б/в авто в ЄС

06.12.2015 г. в 19:19, fakty

З 1 січня 2016 року в Україні буде заборонено ввозити автомобілі, які не відповідають екологічним вимогам стандарту Євро-5 (норми по викидах). Зазначена норма міститься в підписаній угоді з ЄС.

Таким чином, з 1 січня 2016 року ввезення на територію України автотранспортних засобів стандарту Євро 4 і нижче буде заборонено. Секретаріат Асоціації міжнародних автоперевізників (АСМАП) України рекомендує перевізників прийняти до відома дану інформацію при плануванні оновлення рухомого складу підприємства.

Раніше, Олег Назаренко, генеральний директор Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і дилерів пояснивши, пояснив як це відіб'ється на вторинному ринку.

- З нового року набуває чинності заборона імпорту авто, що не відповідає Євро-5. А так як Євро-5 діє з вересня 2009 (модельний ряд 2010), то заборонено ввезення авто старше 5 років.

А тепер пробіжіться по сайтах типу mobile.de, або по шротам і подивіться: а є дешеві в ЄС 3-х, 4-х річні авто, які можна буде ввозити?

Найдешевші авто В ЄС в основному починаючи з 6-7-8-9 річного віку, але їх ввозити буде з нового року заборонено. Україна сама такий Закон прийняла і до європейської Директиви про Євро-5 в угоді з ЄС приєдналася.

Авто молодше 5 років навіть в ЄС коштують не набагато дешевше ніж нове (не в рази). Бажаючі: подивіться на сайтах, але ціни на авто молодше 5 років абсолютно не кульові. Це гірка правда, - впевнений Назаренко.

загрузка...
Еще одна новость

Почему патрульная полиция не выполняет и половины функций ликвидированного ГАИ

06.12.2015 г. в 19:19, carreviewauto

Уже несколько недель в патрульной полиции не ведется учет ДТП, нет учета погибших, травмированных людей, не расчитывается пропускная спосная способность улично-дорожной сети. Бывшие сотрудники управления ГАИ, выселенные из здания на Королева, не получили ни нового помещения, ни формы, ни полномочий осуществлять контролирующие функции.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Ужгородський поліцейський оштрафував свого напарника

06.12.2015 г. в 19:19, zakarpattya

В Ужгороді патрульні поліцейські самі собі виписали штраф за порушення ПДР. Подія сталася 4 грудня вночі – о пів на дванадцяту активісти руху "Спецконтроль" побачили автомобіль патрульних, який рухався з вимкненими фарами – на авто працювали лише проблискові вогні. Поліцейський на зауваження активістів пояснив, що забувся включити фари після чергової зупинки та висловив повну згоду з тим, що має нести відповідальність за свою забудькуватість. Протокол виписав на місці напарник порушника. Сума штрафу – 425 гривень. "Ми були приємно здивовані тим, що водій не намагався уникнути покарання користуючись службовим становищем, не почав "ліпити відмазки" про службову необхідність, проблискові маячки та інші причини. Він вчинив як справжній чоловік, який відповідає за свої вчинки. З такими поліцейськими в Ужгорода та Мукачева є…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

Загрузка...
Loading...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть