Українцям залишився місяць, щоб купити дешеві б/в авто в ЄС

06.12.2015 г. в 19:19, fakty

З 1 січня 2016 року в Україні буде заборонено ввозити автомобілі, які не відповідають екологічним вимогам стандарту Євро-5 (норми по викидах). Зазначена норма міститься в підписаній угоді з ЄС.

Таким чином, з 1 січня 2016 року ввезення на територію України автотранспортних засобів стандарту Євро 4 і нижче буде заборонено. Секретаріат Асоціації міжнародних автоперевізників (АСМАП) України рекомендує перевізників прийняти до відома дану інформацію при плануванні оновлення рухомого складу підприємства.

Раніше, Олег Назаренко, генеральний директор Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і дилерів пояснивши, пояснив як це відіб'ється на вторинному ринку.

- З нового року набуває чинності заборона імпорту авто, що не відповідає Євро-5. А так як Євро-5 діє з вересня 2009 (модельний ряд 2010), то заборонено ввезення авто старше 5 років.

А тепер пробіжіться по сайтах типу mobile.de, або по шротам і подивіться: а є дешеві в ЄС 3-х, 4-х річні авто, які можна буде ввозити?

Найдешевші авто В ЄС в основному починаючи з 6-7-8-9 річного віку, але їх ввозити буде з нового року заборонено. Україна сама такий Закон прийняла і до європейської Директиви про Євро-5 в угоді з ЄС приєдналася.

Авто молодше 5 років навіть в ЄС коштують не набагато дешевше ніж нове (не в рази). Бажаючі: подивіться на сайтах, але ціни на авто молодше 5 років абсолютно не кульові. Це гірка правда, - впевнений Назаренко.

загрузка...
Еще одна новость

Почему патрульная полиция не выполняет и половины функций ликвидированного ГАИ

06.12.2015 г. в 19:19, carreviewauto

Уже несколько недель в патрульной полиции не ведется учет ДТП, нет учета погибших, травмированных людей, не расчитывается пропускная спосная способность улично-дорожной сети. Бывшие сотрудники управления ГАИ, выселенные из здания на Королева, не получили ни нового помещения, ни формы, ни полномочий осуществлять контролирующие функции.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Ужгородський поліцейський оштрафував свого напарника

06.12.2015 г. в 19:19, zakarpattya

В Ужгороді патрульні поліцейські самі собі виписали штраф за порушення ПДР. Подія сталася 4 грудня вночі – о пів на дванадцяту активісти руху "Спецконтроль" побачили автомобіль патрульних, який рухався з вимкненими фарами – на авто працювали лише проблискові вогні. Поліцейський на зауваження активістів пояснив, що забувся включити фари після…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть