У автозлодіїв нова "тактика"

06.12.2015 г. в 20:39, automotoclub

Нова тенденція намітилась серед грабіжників. Почастішали випадки крадіжок фар з дорогих автомобілів. Використовуючи конструктивні особливості кріплення фар на дорогих автомобілях, автозлодії знімають їх без відключення сигналізації, а потім продають через популярні сайти оголошень. При цьому, на деяких авто спритні злодії примудряються знімати фари за 10-15 секунд, а шкода від таких дій деколи досягає $2000. Ця кримінальна "мода" прийшла до нас з Європи і Росії, де вже прокотилася ціла хвиля подібних пограбувань.

Як правило, автозлодії вибирають автомобілі Volkswagen Touareg, Porsche Cayenne, Panamera, Audi Q7. Особливість кріплення фар на цих авто така, що їх можна демонтувати зовні, не відкриваючи капот. Цим і користуються злочинці. Вони знімають фари, а потім продають їх через сайти оголошень. "Улов" автокрадіїв з одного авто досягає 3000-5000 грн - саме стільки продаються бо фари, зняті з дорогих авто. А для потерпілого автовласника їх відновлення може вилитися в круглу суму - $1000-2000 в залежності від моделі. Їздити ж без фар, ясна річ, ніхто не буде. Потерпілі або їх купують в магазині, або за дешево самих злочинців.

Однак захиститися від крадіжки фар можна. В Європі дієвим виявився банальний і дідівський спосіб: фари прив'язують тросом до елементів кузова. Після цього злочинці вже не можуть демонтувати світлотехніку зовні. Схоже, що такий "тюнінг" слід пройти українським Volkswagen Touareg, Porsche Cayenne, Panamera, Audi Q7, щоб убезпечити фари від грабіжників. Охолодити запал злодіїв може і гравірування на фарах, маркування із зазначенням ВІН-номера і будь-які інші відмітні ознаки. Притому, їх можна нанести не тільки зовні, але і всередині, щоб потім ідентифікувати свої фари. У цьому випадку, фари вже стають незаперечним доказом за злочини. Грабіжники бояться "мічених" деталей і не стануть з ними зв'язуватися.

загрузка...
Еще одна новость

Українцям залишився місяць, щоб купити дешеві б/в авто в ЄС

06.12.2015 г. в 20:39, fakty

З 1 січня 2016 року в Україні буде заборонено ввозити автомобілі, які не відповідають екологічним вимогам стандарту Євро-5 (норми по викидах). Зазначена норма міститься в підписаній угоді з ЄС. Таким чином, з 1 січня 2016 року ввезення на територію України автотранспортних засобів стандарту Євро 4 і нижче буде заборонено. Секретаріат Асоціації…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Почему патрульная полиция не выполняет и половины функций ликвидированного ГАИ

06.12.2015 г. в 20:39, carreviewauto

Уже несколько недель в патрульной полиции не ведется учет ДТП, нет учета погибших, травмированных людей, не расчитывается пропускная спосная способность улично-дорожной сети. Бывшие сотрудники управления ГАИ, выселенные из здания на Королева, не получили ни нового помещения, ни формы, ни полномочий осуществлять контролирующие функции.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть