В Україні здорожчають б/в малолітражки

07.12.2015 г. в 06:38, fakty

Як вплине на авторинок заборона з 2016 ввозити авто не відповідають Євро-5 пояснив Олег Назаренко, генеральний директор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко.

- Прогнозую, що можливо виростуть в ціні авто з невеликим об'ємом двигуна, їх зараз завозять старше 5-6 років, так як акциз на них мізерний і їх завозити вигідно, - говорить Назаренко.

Нагадаємо, також міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі Мінекономрозвитку опублікувала рішення про введення в Україні з 3 січня 2016 р. так званого"компенсаційного" мито на вироблені в РФ авто.

загрузка...
Еще одна новость

Как запустить машину в сильный мороз: 5 советов

07.12.2015 г. в 06:38, supreme2

Зима, холода, одинокие дома и… большой симпатичный снежный сугробик на том месте, где вы вчера оставили свою машину. Может, до замурованного в снежном сугробе автомобиля и не дойдет, но все равно, машина, простоявшая несколько часов на сильном морозе, вряд ли заведется. Итак, внештатная ситуация: на дворе мороз – ваша машина полумертвая. Или все-таки полуживая? Будьте оптимистом – надейтесь на фортуну. Большая удача, если вы вечером сняли аккумулятор и держали его дома в тепле, но если эта капризная часть машины не грелась дома, то лучше не пытайтесь сразу заводить автомобиль – берегите заряд! Считайте также везением, если автомобиль замер в людном месте, то есть там, где есть еще машины и сочувствующие водители. Они помогут советами, попробуют завести машину с толкача (это в случае, если коробка передач механическая) или по доброте душевной дадут «прикурить»…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

У автозлодіїв нова "тактика"

07.12.2015 г. в 06:38, automotoclub

Нова тенденція намітилась серед грабіжників. Почастішали випадки крадіжок фар з дорогих автомобілів. Використовуючи конструктивні особливості кріплення фар на дорогих автомобілях, автозлодії знімають їх без відключення сигналізації, а потім продають через популярні сайти оголошень. При цьому, на деяких авто спритні злодії примудряються знімати фари за 10-15 секунд, а шкода від таких дій деколи досягає $2000. Ця кримінальна "мода" прийшла до нас з Європи і Росії, де вже прокотилася ціла хвиля подібних пограбувань. Як правило, автозлодії вибирають автомобілі Volkswagen Touareg, Porsche Cayenne, Panamera, Audi Q7. Особливість кріплення фар на цих авто така, що їх можна демонтувати зовні, не відкриваючи капот. Цим і користуються злочинці.…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть