В Україні здорожчають б/в малолітражки

07.12.2015 г. в 06:38, fakty

Як вплине на авторинок заборона з 2016 ввозити авто не відповідають Євро-5 пояснив Олег Назаренко, генеральний директор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко.

- Прогнозую, що можливо виростуть в ціні авто з невеликим об'ємом двигуна, їх зараз завозять старше 5-6 років, так як акциз на них мізерний і їх завозити вигідно, - говорить Назаренко.

Нагадаємо, також міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі Мінекономрозвитку опублікувала рішення про введення в Україні з 3 січня 2016 р. так званого"компенсаційного" мито на вироблені в РФ авто.

загрузка...
Еще одна новость

Как запустить машину в сильный мороз: 5 советов

07.12.2015 г. в 06:38, supreme2

Зима, холода, одинокие дома и… большой симпатичный снежный сугробик на том месте, где вы вчера оставили свою машину. Может, до замурованного в снежном сугробе автомобиля и не дойдет, но все равно, машина, простоявшая несколько часов на сильном морозе, вряд ли заведется. Итак, внештатная ситуация: на дворе мороз – ваша машина полумертвая. Или все-таки…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

У автозлодіїв нова "тактика"

07.12.2015 г. в 06:38, automotoclub

Нова тенденція намітилась серед грабіжників. Почастішали випадки крадіжок фар з дорогих автомобілів. Використовуючи конструктивні особливості кріплення фар на дорогих автомобілях, автозлодії знімають їх без відключення сигналізації, а потім продають через популярні сайти оголошень. При цьому, на деяких авто спритні злодії примудряються знімати фари…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть