Поліція роз’яснила, чи можна обганяти авто нових патрульних

07.12.2015 г. в 08:46, prozahid

Нові патрульні поліцейські їздять вулицями Ужгорода ще з неділі. Їхні автомобілі обладнані потужними, постійно ввімкненими проблисковими маячками, у зв'язку з чим у багатьох водіїв виникла дилема: чи можуть вони обганяти патрульну машину, коли в неї ввімкнені проблискові маячки?

Ситуацію "Про Захід" попросив прояснити речницю закарпатської поліції Галину Сернівку. Вона повідомила, що патрульні їздять з увімкненими синіми проблисковими маячками постійно, аби, по-перше, попередити правопорушення, а по-друге, привернути увагу громадян. Обганяти автомобілі патрульних, коли на їхніх авто ввімкнені сині проблискові маячки можна, а в тому разі, якщо увімкнені червоні, потрібно діяти за правилами дорожнього руху.

загрузка...
Еще одна новость

В Україні здорожчають б/в малолітражки

07.12.2015 г. в 08:46, fakty

Як вплине на авторинок заборона з 2016 ввозити авто не відповідають Євро-5 пояснив Олег Назаренко, генеральний директор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко. - Прогнозую, що можливо виростуть в ціні авто з невеликим об'ємом двигуна, їх зараз завозять старше 5-6 років, так як акциз на них мізерний і їх завозити вигідно, - говорить Назаренко. Нагадаємо, також міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі Мінекономрозвитку опублікувала рішення про введення в Україні з 3 січня 2016 р. так званого"компенсаційного" мито на вироблені в РФ авто.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Как запустить машину в сильный мороз: 5 советов

07.12.2015 г. в 08:46, supreme2

Зима, холода, одинокие дома и… большой симпатичный снежный сугробик на том месте, где вы вчера оставили свою машину. Может, до замурованного в снежном сугробе автомобиля и не дойдет, но все равно, машина, простоявшая несколько часов на сильном морозе, вряд ли заведется. Итак, внештатная ситуация: на дворе мороз – ваша машина полумертвая. Или все-таки полуживая? Будьте оптимистом – надейтесь на фортуну. Большая удача, если вы вечером сняли аккумулятор и держали его дома в тепле, но если эта капризная часть машины не грелась дома, то лучше не пытайтесь сразу заводить автомобиль – берегите заряд! Считайте также везением, если автомобиль замер в людном месте, то есть там, где есть еще машины и сочувствующие водители. Они помогут советами, попробуют завести машину с толкача (это в случае, если коробка передач механическая) или по доброте душевной дадут «прикурить»…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть