ТОП-7 причин страшної смертності на дорогах України

07.12.2015 г. в 20:04, 7dniv

В Україні за 10 місяців 2015 року сталося більше 127 тисяч дорожньо-транспортних пригод, тобто на добу припадає 419 аварій. Загалом в Україні за таких обставин гине 12 осіб у день. На Закарпатті за 10 місяців трапилося 1746 ДТП, що на 8,7% більше, ніж за аналогічний період минулого року. В них загинуло 119 осіб та 633 травмовано.

Що ж є причиною такої страшної смертності – зведено у ТОП-7 причин ДТП на дорогах краю та країни.

1. Невиправдано ризикована поведінка й свідоме порушення правил дорожнього руху. Сюди можна віднести ігнорування дорожніх знаків і сигналів світлофора, зміну смуги руху без включеного «поворотника», підрізання і т.д. Тобто випадки, коли водій «традиційно» ігнорує деякі правила, які, на його думку, є не зовсім обов’язковими.

2. Водіння напідпитку. Саме таке порушення призводить до найтяжчих наслідків. Крім втрати контролю, в більшості випадків у водія з’являється невиправдана самовпевненість, сповільнюється реакція, притуплються увага і погіршується здатність аналізувати ситуацію.

3. Перевищення швидкості. Водії дуже рідко, додаючи швидкості, враховують погоду, вид дороги, покриття і т. д., тому це дуже часто призводить до плачевних наслідків.

4. Неуважне водіння. До цієї категорії входить неуважне ставлення автолюбителів до інших учасників дорожнього руху, зокрема пішоходів, а також поверхневе спостереження за дорожньою ситуацією. Крім того, розмови по телефону, вживання їжі за кермом, та й банальні розмови з пасажирами (особливо це стосується водіїв з невеликим стажем) – теж можуть стати причиною ДТП.

5. Неадекватна поведінка в екстремальних ситуаціях. Найбільшу небезпеку представляють автомобілісти-новачки або ті, хто дуже рідко виїжджає на дорогу, так звані «дачники», оскільки вміння уникати аварій приходить тільки з досвідом.

6. Недотримання дистанції. У населених пунктах необхідно дотримуватися дистанції з розрахунку 0,5 м на 1 км / год швидкості, поза населеними пунктами – 1 м на 1 км / год. Проте дані величини стосуються тих випадків, коли дорога рівна і суха.

7. Порушення правил обгону. Часто наслідком неправильного обгону стає лобове зіткнення. При цьому маневрі необхідно точно розраховувати безпечну дистанцію між машинами і обов’язково включати відповідний попереджувальний сигнал.

загрузка...
Еще одна новость

В українських водіїв виникли "фінансові" проблеми

07.12.2015 г. в 20:04, businessua

Останнім часом в Україні водії почали скаржитися, що нові штрафи за порушення ПДР стало складніше оплатити. Українці повідомляють про проблеми з адмінпротоколом і великих чергах в сервісних центрах поліції. Киянин Артем Л. розповів, як йому довелося оплачувати штраф за неправильну парковку. "Протоколи тепер патрульна служба порушникам не видає. Тільки постанову про адмінпорушення. Коли я спробував сплатити штраф карткою через інтернет, то спливло вікно, в якому потрібно написати номер протоколу. А його-то у мене немає. Став моніторити форуми, щоб з'ясувати, як бути", — поділився Артем. За словами чоловіка, всі радили йому їхати в сервісний центр у Києві на вул. Народного ополчення, де до обіду вишикувалася черга з 50-60 чоловік. "Реально стояти із-за пари документів просто часу немає. Але довелося. Простояв, віддав…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Правила вождения при снежном заносе

07.12.2015 г. в 20:04, auto.siteua

Невзирая на всю красоту зимней поры, большинство автомобилистов относятся к ней двояко. Да, всегда приятно из окна собственной машины любоваться красивыми заснеженными пейзажами, но любой бывалый водитель скажет вам, что делать это нужно только в стоящем автомобиле. В пути все внимание должно быть приковано к дороге, и только к ней, ведь именно в это время года опасные ситуации могут возникнуть буквально «на ровном месте», а что уж говорить про украинские дороги, на которых и летом каждый километр - это сплошное испытание внимательности водителя. Главным помощником водителя зимой можно назвать опыт, именно он позволяет вовремя обнаружить потенциально опасный участок, и максимально безопасно его преодолеть. Ну а что делать тем, у кого этого «помощника» нет. Ответ прост — учиться! Именно для таких водителей мы подготовили несколько рекомендаций, следуя которым они смогут максимально обезопасить свое имущест…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

Загрузка...
Loading...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть