Зниження мита на вживані іномарки остаточно "поховає" український автопром - корпорація "Богдан"

09.12.2015 г. в 08:40, expres

Українське автовиробництво, в даний час практично законсервоване в очікуванні пожвавлення ринку нових автомобілів, у разі ухвалення закону про багаторазове зниження ставок акцизного збору на старі автомобілі може назавжди припинити існування, вважають в корпорації «Богдан».

“При збереженні діючих ставок акцизу ми прогнозуємо невелике зростання ринку нових легкових авто до 52 тис. од., а відновлення автовиробництва в країні можливе вже з 2017 року”, – відзначає прес-секретар корпорації Сергій Красуля, якого цитує Інтерфакс-Україна.

За його словами, поки що лінії з виробництва легкових авто законсервовані, а фахівці заводу працюють над розробкою та виробництвом спеціалізованої техніки, яку можна використовувати в зоні проведення АТО.

“Сьогодні найголовніше – зберегти виробництво і висококваліфікованих фахівців, переорієнтувавши виробництво в очікуванні позитивних змін на ринку”, – відзначає директор автозаводу “Богдан” (Черкаси) Владислав Сопіт.

За його словами, в даний час завод готовий до серійного випуску багатофункціональних броньованих авто підвищеної прохідності “Барс”, повнопривідних рамних авто для перевезення особового складу і вантажів, а також автомобілів “швидкої допомоги” підвищеної прохідності, замовлення на які очікуються від Міністерства оборони.

Як підкреслив Красуля, в підтримку наявних потужностей і створення моделей нової техніки сьогодні інвестуються значні суми, тоді як прийняття “популістського закону” замість очікуваних надходжень до бюджету спричинить тільки їх скорочення з урахуванням припинення автовиробництва і багаторазового падіння ринку нових легкових автомобілів.

“Сьогодні ринок уживаних автомобілів знаходиться в тіні, навряд чи новий закон допоможе його “детінізації” з урахуванням безлічі схем уникнення від сплати податків”, – вважає С.Красуля.

Як повідомлялося, законопроект №3251, який 26 листопада був включений до порядку денного сесії парламенту (його авторами є більше 100 народних депутатів), припускає тимчасово (з 1 січня 2016 до 31 грудня 2017 року) значно знизити ставки акцизного збору на вживані легкові автомобілі, зокрема, з метою мінімізації використання схем “тимчасового ввезення” для ухилення від сплати податків.

За оцінкою експертів, в цьому випадку ринок нових автомобілів (як і податкові надходження до бюджету) може скоротитися більш ніж в 20 разів,

Українське автовиробництво в даний час знаходиться в глибокій кризі, зокрема, у січні-жовтні 2015 року, за даними асоціації “Укравтопром”, воно скоротилося в 5,3 рази (на 81,2%) порівняно з аналогічним періодом 2014 року – до 5,189 тис. од.

загрузка...
Еще одна новость

Стереотипы: как ездит типичный парень на «уставшей» BMW 3 (Видео)

09.12.2015 г. в 08:40, topgir

Злые языки говорят, что каждый мужчина должен в своей молодости купить старую БМВ. Ведь такое приобретение является своеобразной подготовкой к супружеской жизни – когда ОНА всегда что-то требует, просит денег, да еще и «ломается» в самый неподходящий момент. Так или иначе, но по нашему мнению, приблизительно так можно описать стиль езды молодого…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

«Адский» суперкар создали мексиканцы

09.12.2015 г. в 08:40, ultramir

Купe The Inferno paзгoнитcя дo 395 килoмeтpoв в чac. Мeкcикaнcкaя кoмпaния LTM Hot Spot пpeдcтaвилa cупepкap The Inferno, ocнaщeнный 1400-cильным битуpбo двигaтeлeм V8. Публичнaя пpeмьepa купe cocтoялacь нa cпeциaльнoм мepoпpиятии в Мeхикo. The Inferno cпocoбeн нaбиpaть пepвую «coтню» мeнee чeм зa тpи ceкунды, a eгo мaкcимaльнaя cкopocть cocтaвилa…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть