Поліцейські виписали собі штраф

11.12.2015 г. в 10:04, Газета

425 грн заплатив патрульний поліції Ужгорода 26-річний Олександр Куртанич за те, що їхав уночі без увімкнених фар. Штраф йому виписав напарник.

— Це вже було близько опівночі. Ми побачили, як патрульна машина спочатку зупинилася на вулиці Минайській і рушила на Венгерську. На авто були проблискові маячки, а от про ближнє світло фар водій забув, — розповідає 36-річний Ростислав Пегеш із громадського руху "Спеціальний контроль". — Поїхали слідом за патрульними. Рукою показали, аби зупинили машину.

За кермом сидів Олександр Куртанич, поруч Олександр Онищук, 28 років. Після зауваження активістів, поліцейські вийшли з авто. Визнали свою провину.

— Напарник водія витяг з авто папку документів і склав на колегу протокол про порушення, — додає Пегеш. — Ми спостерігаємо за працівниками правоохоронних органів, сферою обслуговування, раніше кілька років відстежували роботу ДАІ. Не даємо їм розслабитись. Іноді можемо добу слідкувати. Ми були шоковані від того, що побачили. Патрульний не намагався скористатися службовим становищем. Вчинив, як справжній чоловік, без вагань відповів за свій вчинок.

Штраф поліцейський сплатив наступного дня, коли здав зміну.

— Тут нема нічого такого. Життєва ситуація, кожен може допустити помилку. Патрульні не виняток, відповідати треба всім, — каже Олександр Куртанич. — Не сплативши цього штрафу, не мав би морального права виносити людям постанови.

загрузка...
Еще одна новость

Водители не будут подчиняться патрульной полиции

11.12.2015 г. в 10:04, ultramir

В cвязи c нoвым зaкoнoм, вoдитeли нe будут пoдчинятьcя нoвoй пaтpульнoй пoлиции. 9 дeкaбpя Пpeзидeнт Укpaины Пeтp Пopoшeнкo вeтиpoвaл зaкoнoпpoeкт №3225 О внeceнии измeнeний в нeкoтopыe зaкoнoдaтeльныe aкты Укpaины в cвязи c пpинятиeм Зaкoнa Укpaины «О нaциoнaльнoй пoлиции» Нaпoмним, чтo этoт дoкумeнт пpeдуcмaтpивaeт измeнeния в цeлoм pядe дeйcтвующих…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Дешеві б/в авто з ЄС: як українців загнали у глухий кут (ВІДЕО)

11.12.2015 г. в 10:04, fakty

Українцям обіцяють скасувати податки на вживані авто відповідно до законопроекту №3251, який має розглянути Верховна Рада. Законопроектом №3251 запропоновано з 1 січня 2016 року по 31 грудня 2017 року зменшити розмір акцизного податку на старі автомобілі до рівня нових. 9 грудня відбулося засідання Комітету ВРУ з питань митної та податкової…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть