Дрифт не прошел: подборка самых неудачных моментов

11.12.2015 г. в 16:34, avtoblog

К сожалению, не все водители адекватно оценивают свои навыки, и часто путаю желаемое с действительным. Иногда дерзкие выходки заканчиваются плачевно, но к счастью есть и такие, которые заставят вас от души посмеяться.

загрузка...
Еще одна новость

ЗАЗ “Ладога” запорізький автомобіль 21-го століття

11.12.2015 г. в 16:34, mmr

ЗАЗ-110328 “Ладога” – передньопривідний автомобіль малого класу на базі моделі ЗАЗ-1103 “Славута” Запорізького автомобільного заводу. На брифінгу з цього приводу в числі інших напрямків спільної роботи була названа і розробка фахівцями СП нового автомобіля на базі “Славути”, який передбачався до випуску на загальній компонентній базі. Планувалася, що ця модель вже в 2002 році повинна була бути запропонована українським споживачам. У серпні 2001 року цей автомобіль був показаний на автовиставці МИМС в Москві. Збірку автомобілів “Ладога” планувалося здійснювати на одному з оборонних підприємств в м. Санкт-Петербург. В новому вигляді старої “Славути” було вирішено використовувати фари від ВАЗ-2110. Застосування нових фар спричинило за собою зміну цілого ряду деталей капота, крил, переднього бампер…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Зарядити електромобіль підручними засобами. ВІДЕО

11.12.2015 г. в 16:34, ДжеДАІ

Припустимо, ви придбали собі електромобіль. Але що робити, коли до автозаправної станції чи власного гаражу ще далеко? Відповіді вас точно здивують. Про це йдеться у сюжеті програми "ДжеДАІ". Нагадаємо, що 21 травня в першому читанні Верховна Рада України прийняла проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Митний тариф України" про скасування ввізного мита на електромобілі.

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть