Бути чи не бути російським авто в Україні, – експерт

12.12.2015 г. в 19:12, mmr

3 грудня 2015 в газеті «Урядовий кур’єр» було опубліковано рішення Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі КМУ про введення додаткових компенсаційних мит на автомобілі, імпортовані з РФ. Дата введення спецмит вступить в дію 3 січня 2016. Розмір – від 10,41% до 17,66% залежно від заводу виробника, пише autoconsulting.com.ua.

Група компаній АІС як імпортер і постачальник на український автомобільний ринок цілого ряду брендів, вироблених в РФ, офіційно інформує про позиції компанії у зв’язку з введенням даних додаткових мит:

Введення додаткових мит на російські автомобілі не є забороною на їх імпорт.

Група компаній АІС з січня 2016 продовжить імпорт та роздрібну реалізацію автомобілів з РФ, а саме: ВАЗ, УАЗ, Chevrolet Niva, ГАЗ, ПАЗ. З січня 2016 ціни на автомобілі, імпортовані з РФ, будуть підвищені на розмір додаткових мит.

Важливим моментом є те, що більша частина модельного ряду, імпортованого з РФ, не має аналогів за споживчими та ціновими характеристиками на українському автомобільному ринку, тому вважаємо суспільно і соціально значущим запропонувати даний модельний ряд українським автолюбителям і підприємствам.

Також важливо відзначити, що рубль РФ за останні півтора року девальвував більш, ніж в 2 рази. Це істотно знизило ціни в доларовому еквіваленті на автомобілі, вироблені в РФ, і зараз вони займають унікальну цінову нішу у своїх сегментах.

Власниками багатьох російський автомобільних заводів є іноземні акціонери (наприклад, АвтоВАЗ належить альянсу Renault-Nissan, співвласниками групи Соллерс є Ford, Isuzu, Mazda і т.д.). Таким чином, покупка нового ВАЗ, Chevrolet Niva або іншого автомобіля не є фінансуванням «країни агресора», а приносить прибуток або збиток міжнародним глобальним виробникам.

Звертаємо увагу покупців, що з урахуванням додаткових мит загальний розмір надходжень до держбюджету України (ПДВ, акциз, мито і інші податки і збори) з кожного придбаного автомобіля становитиме близько 50%, що несе в собі істотну соціальну та економічну складову для наповнення бюджету країни! Це при тому, що виробництво даних автомобілів субсидує сусідню державу, тобто несе прямі витрати з держбюджету.

загрузка...
Еще одна новость

Автовладельцам: остерегайтесь, если увидите это на лобовом стекле

12.12.2015 г. в 19:12, mmr

Сегодня автомобильные сигнализации становится все сложнее взламывать из-за высокого уровеня надежности и безопасности, но воры всё же находят новые способы совершить преступление, передаёт "Главное". Представьте, что вы припарковали машину у магазина, пошли за покупками, вернулись с полными руками, загрузили пакеты в багажник, сели, завели машину…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

От судьбы не уйти: штрафы за нарушения ПДД должен оплачивать владелец авто

12.12.2015 г. в 19:12, obozrevatel

После запуска системы автоматизированной фотофиксации нарушений ПДД, штрафы должен будет оплачивать собственник − физическое или юридическое лицо, на которое оформлено транспортное средство. О продаже ТС по доверенности или без таковой владелец должен будет в течение двух недель сообщить в правоохранительные органы. Если такого сообщения не…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть