Зимові куртки виявилися небезпечними для водіїв

13.12.2015 г. в 10:19, carreviewauto

Чим нижче температура повітря, тим товщі одяг, яку людина одягає, виходячи на вулицю. Це правило відомо всім, хто живе в країнах з холодним кліматом. А чи впливає одяг на безпеку водіїв і пасажирів? Як виявилося, значно.

Як показали недавні тести, проведені німецьким клубом ADAC, надіта товста куртка або пуховик можуть становити небезпеку для людини в автомобілі навіть у тому випадку, якщо він пристебнутий ременем безпеки. Під час випробувань фахівці зімітували екстрене гальмування на швидкості 16 км / ч. У першому випадку манекени, дорослий і дитячий, були одягнені в зимові куртки. У другому випадку одяг був вже легкою. Як виявилося, ті, хто їздить в автомобілі в зимовому одязі, ризикують отримати серйозні травми.

Причина цього виявилася досить банальною — справа в тому, що через щільного одягу ремінь прилягає недостатньо щільно до тіла. Як наслідок, у разі екстреного гальмування, натяг виявляється сильнішим, ніж необхідно, а ремінь починає здавлювати внутрішні органи людини. Це може призвести до серйозних пошкоджень внутрішніх органів — наприклад, кишечника, печінки або селезінки, або навіть викликати внутрішні кровотечі.

Фолькер Занднер руководітель відділу автомобільної безпеки ADAC

Щоб не потрапити в подібну ситуацію, експерти ADAC рекомендують знімати щільну зимовий одяг перед поїздкою в автомобілі. При цьому дітей, закріплених в дитячому кріслі, рекомендується накривати теплою ковдрою. А найоптимальнішим рішенням німецькі фахівці називають установку передпускового підігрівача, який доведе температуру в салоні до оптимальної до початку поїздки.

загрузка...
Еще одна новость

В "ДНР" решили провести обязательную регистрацию всех авто с украинскими номерами

13.12.2015 г. в 10:19, strana

В cлeдующeм гoду в «ДНР» зaплaниpoвaли oбязaтeльную peгиcтpaцию вceх aвтoмoбилeй, зapeгиcтpиpoвaнных в Укpaинe и в дpугих гocудapcтвaх. Об этoм cooбщaeт «ГАИ ДНР». Пpи этoм члeны гpуппиpoвки oбeщaют, чтo aвтoмoбили, зapeгиcтpиpoвaнныe в Укpaинe, кoтopыe пpoйдут peгиcтpaцию, мoгут eздить кaк c укpaинcкими нoмepaми, тaк и c нoмepaми «ДНР». «Тpaнcпopтнoe…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В США напичканный программами автомобиль, сам сообщил полиции о ДТП

13.12.2015 г. в 10:19, avtoblog

Хозяйка авто попыталась скрыться с места ДТП, но автомобиль не дал этого сделать. В США произошла довольно необычная ситуация. 58-летняя американка, управляя своим автомобилем Ford, не справилась с управлением и столкнулась с едущим впереди пикапом и, практически тут же с еще одним автомобилем. После того, как произошло ДТП, пенсионерка решила…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть