Як "розводять" водіїв в Україні

14.12.2015 г. в 11:28, businessua

Це стало причиною заторів на дорогах та нових шахрайських схем від вигадливих аферистів.

Блокування дверей автівки – порівняно новий вид афери. Шахрай чатує на жертву на парковках та у дворах. Він запускає програму, яка блокує дію усіх систем сигналізації. Після чого ані відкрити двері, ані зняти автівку з сигналізації неможливо. Автовласник перебуває у паніці, не знаючи, що йому робити далі.

Та несподівано на допомогу приходить "супермен". Він же шахрай. Поцікавившись проблемою, він пропонує впоратись із цією ситуацією. Мовляв знає спеціальний код, який потрібно ввести на брелоку від сигналізації. Насправді, жодного коду немає. Злодій просто вчасно нажимає кнопку на глушилці сигналу. От і все – справа зроблена, автівка відкрита, і звичайно ж, вдячний автовласник не зможе залишити рятівника без винагороди. Невеличкої.

Проте заробити навіть 200 гривень на порожньому місці – гарний улов для шахрая. Також популярними є схеми з "доброзичливцями" на дорозі, які вказують на нібито несправність вашого авто пропоную допомогу на "перевіреному СТО".

загрузка...
Еще одна новость

В 2016 году европротокол станет электронным

14.12.2015 г. в 11:28, autocentre

В следующем году в сфере автострахования отечественных автомобилистов ждет современное новшество – так называемый электронный европротокол. С 2016 года МТСБУ планирует ввести в действие электронный «европротокол». Это абсолютная новация для Украины и рассчитана она на молодое поколение автомобилистов. Об этом сообщил глава Моторного (транспортного)…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Реально ли ездить на «двойнике» и обойти «растаможку»?

14.12.2015 г. в 11:28, ultramir

Рacтaмoжкa aвтoмoбиля в Укpaинe нe caмoe дeшeвoe дeлo и cбopы, тaкиe кaк coбcтвeннo пoшлинa, aкцизный cбop, НДС и дpугиe дoбaвoчныe «нaлoги нa нaлoги», чacтo дeлaют пpигoн б/у aвтoмoбиля нeвыгoдным peмecлoм. Мнoгиe, мeчтaя пoлучить б/у aвтo нeдopoгo, нaчинaют пoиcк пo oбъявлeниях, включaя copтиpoвку peзультaтoв пo цeнe, «oт дeшeвых к дopoгим». Вoт…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть