Перші гроші пішли українським водіям

14.12.2015 г. в 14:28, automotoclub

Розпочалися грошові виплати клієнтам збанкрутілих страхових компаній "Лафорт" та "Авіоніка". Їхній обсяг складе 33 млн. грн , прогнозує Володимир Шевченко, генеральний директор Моторного (транспортного) страхове бюро.

Цим компаніям ліквідували баланс восени цього року, а процес визнання їх банкрутами розпочався ще 2-3 роки тому.

"Щодо боргів по СК "Лафорт", то всі, хто не встиг подати заяви на компенсацію, зможуть це ще зробити. Минулого місяця бюро вже виплатило перші компенсації. Рішення прийняли зараз, не тому, що раніше хотіли затягнувати, а тому, що це тривалий процес", - зазначив Володимир Шевченко.

Наразі в МТСБУ вже отримало понад 400 додаткових справ по врегулюванню зобов'язань "Лафорт".

"Потерпілі СК "Авіоніка" чекали страхового відшкодування 3 роки, СК "Лафорт" - 2 роки. Ми готові запевнити клієнтів, що МТСБУ здійснить відшкодування в максимально короткі строки після отримання від ліквідатора всіх необхідних документів. Фондів МТСБУ достатньо для виконання всіх вимог за договорами ОСЦПВ СК "Авіоніка" та "Лафорт"", - розповів Володимир Шевченко.

Нагадаємо, за 10 місяців страховий ринок зібрав 2,4 млрд грн страхових премій та здійснив виплати на 875 млн грн. Страхові премії, порівняно з 2014 роком, збільшились на 19 відсотків.

Також у Верховній Раді зареєстрували законопроект, який передбачає поетапне підвищення розмірів страхових сум до рівня країн Європейського Союзу. Ці суми більше схожі на справжній захист постраждалих і забезпечити їх реально без суттєвого підвищення цін.

загрузка...
Еще одна новость

Секретный автопарк МВД. На каких автомобилях ездят чиновники (ВИДЕО)

14.12.2015 г. в 14:28, vnews

Несмотря на громкие заявления, относительно борьбы с коррупцией, разоблачения преступных схем, и тому подобное, чиновники Министерства внутренних дел Украины не собираются отказываться от казенных авто, на которых ездят за счет государственного бюджета. Программа «Схемы» провела расследование, и рассказала о секретном автопарке МВД. Журналисты отметили,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Украинским водителям разрешат нарушать ПДД на бездорожье

14.12.2015 г. в 14:28, avtoblog

Группа депутатов подготовила законопроект согласно которому, водителей не будут штрафовать, если нарушения правил дорожного движения имело вынужденный характер. В законопроекте говориться о том, что в случаях, когда правонарушение спровоцировано аварийным или ненадлежащим состоянием дороги, водителей следует освободить от уплаты штрафа. Авторы…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть