На ринку б/в автомобілів в Україні стався переворот

14.12.2015 г. в 14:58, businessua

На первинному ринку автомобілів, які були в експлуатації, вперше за останні вісім місяців кількість проданих комерційних автомобілів перевищила продажі легкових, передає "Укравтопром".

У листопаді загальне число первинних реєстрацій б/в автомобілів склало 2532 шт., падіння щодо результатів жовтня – 25%, у т.ч. в сегменті легкових автомобілів первинні реєстрації зменшилися на 31% (всього зареєстровано 1173 шт.), в сегменті комерційних автомобілів – на 19% (1259 шт.), а в сегменті автобусів зафіксовано зростання на 1% (100 шт.).

У порівнянні з результатами листопада минулого року первинні реєстрації б/в легкових автомобілів показали чотириразове зростання, автобусів – зростання на 47%, і падіння в сегменті комерційних автомобілів на 83% зумовило загальне зниження продажів автотранспортних засобів на 67 відсотків.

Традиційно, найбільш популярними марками серед імпортних б/в легкових і комерційних автомобілів були Renault (382 і 289 шт. відповідно), серед автобусів – Mercedes-Benz (65 шт.).

загрузка...
Еще одна новость

Перші гроші пішли українським водіям

14.12.2015 г. в 14:58, automotoclub

Розпочалися грошові виплати клієнтам збанкрутілих страхових компаній "Лафорт" та "Авіоніка". Їхній обсяг складе 33 млн. грн , прогнозує Володимир Шевченко, генеральний директор Моторного (транспортного) страхове бюро. Цим компаніям ліквідували баланс восени цього року, а процес визнання їх банкрутами розпочався ще 2-3 роки тому. "Щодо боргів…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Секретный автопарк МВД. На каких автомобилях ездят чиновники (ВИДЕО)

14.12.2015 г. в 14:58, vnews

Несмотря на громкие заявления, относительно борьбы с коррупцией, разоблачения преступных схем, и тому подобное, чиновники Министерства внутренних дел Украины не собираются отказываться от казенных авто, на которых ездят за счет государственного бюджета. Программа «Схемы» провела расследование, и рассказала о секретном автопарке МВД. Журналисты отметили,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть