На ринку б/в автомобілів в Україні стався переворот

14.12.2015 г. в 14:58, businessua

На первинному ринку автомобілів, які були в експлуатації, вперше за останні вісім місяців кількість проданих комерційних автомобілів перевищила продажі легкових, передає "Укравтопром".

У листопаді загальне число первинних реєстрацій б/в автомобілів склало 2532 шт., падіння щодо результатів жовтня – 25%, у т.ч. в сегменті легкових автомобілів первинні реєстрації зменшилися на 31% (всього зареєстровано 1173 шт.), в сегменті комерційних автомобілів – на 19% (1259 шт.), а в сегменті автобусів зафіксовано зростання на 1% (100 шт.).

У порівнянні з результатами листопада минулого року первинні реєстрації б/в легкових автомобілів показали чотириразове зростання, автобусів – зростання на 47%, і падіння в сегменті комерційних автомобілів на 83% зумовило загальне зниження продажів автотранспортних засобів на 67 відсотків.

Традиційно, найбільш популярними марками серед імпортних б/в легкових і комерційних автомобілів були Renault (382 і 289 шт. відповідно), серед автобусів – Mercedes-Benz (65 шт.).

загрузка...
Еще одна новость

Перші гроші пішли українським водіям

14.12.2015 г. в 14:58, automotoclub

Розпочалися грошові виплати клієнтам збанкрутілих страхових компаній "Лафорт" та "Авіоніка". Їхній обсяг складе 33 млн. грн , прогнозує Володимир Шевченко, генеральний директор Моторного (транспортного) страхове бюро. Цим компаніям ліквідували баланс восени цього року, а процес визнання їх банкрутами розпочався ще 2-3 роки тому. "Щодо боргів по СК "Лафорт", то всі, хто не встиг подати заяви на компенсацію, зможуть це ще зробити. Минулого місяця бюро вже виплатило перші компенсації. Рішення прийняли зараз, не тому, що раніше хотіли затягнувати, а тому, що це тривалий процес", - зазначив Володимир Шевченко. Наразі в МТСБУ вже отримало понад 400 додаткових справ по врегулюванню зобов'язань "Лафорт". "Потерпілі СК "Авіоніка" чекали страхового відшкодування 3 роки, СК…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Секретный автопарк МВД. На каких автомобилях ездят чиновники (ВИДЕО)

14.12.2015 г. в 14:58, vnews

Несмотря на громкие заявления, относительно борьбы с коррупцией, разоблачения преступных схем, и тому подобное, чиновники Министерства внутренних дел Украины не собираются отказываться от казенных авто, на которых ездят за счет государственного бюджета. Программа «Схемы» провела расследование, и рассказала о секретном автопарке МВД. Журналисты отметили, что фактически все чиновники аппарата приезжают на работу на автомобилях класса люкс. Средняя стоимость машин, которые стоят на парковке около МВД составляет 30 тысяч долларов. Самый дорогой автомобиль, который паркуют рядом с профильным министерством – Cadillac Escalade.

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть