Федерація роботодавців автомобільної галузі виступає проти зниження акцизу на б/у іномарки

14.12.2015 г. в 15:59, autoconsulting

Профільний комітет Верховної Ради підтримав законопроект №3251 “Про стимулювання розвитку ринку вживаних транспортних засобів”, яким пропонується в 9-28 разів знизити акциз на ввезення старих іномарок. У Федерації роботодавців автомобільної галузі (ФРА) стверджують, що прийняття цього законопроекту призведе до непоправних наслідків: будуть змушені закритися не лише всі автомобільні виробники в Україні, але і не менше 30 автоімпортерів.

Як зазначають у ФРА, досвід такої непродуманої лібералізації вже був у Польщі. При вступі до ЄС країна знизила імпортні мита з 35% до 10% і скасувала ПДВ. У результаті ринок нових автомобілів за півтора роки впав з позначки 360 тис. до 230 тис. штук, а ринок б/у авто тут же зайняв 70% всього польського ринку.

Але треба зауважити, що в Польщі на той момент не було інших негативних макроекономічних чинників, а лише лібералізація б/у імпорту. В Україні на даний момент спостерігається падіння рівня доходів населення на 58%, а авторинок перебуває в ситуації нестабільності. Якщо у 2016 році відбудеться лібералізація ринку уживаних автомобілів, як це значиться в законопроекті №3251, то замість очікуваного ринку 50-55 тис. нових автомобілів, продажі за оцінками ФРА скоротяться до 15-20 тис. нових авто. А враховуючи той факт, що поріг беззбитковості для автомобільного заводу становить 25 тис. штук на рік, всі українські автовиробники, а також виробники комплектуючих і їхні суміжники, не мають шансів на виживання.

При цьому постраждає і імпортерський бізнес, який при такому ринку стає ірраціональною бізнес-моделлю. В результаті не менше 30 офіційних імпортерів нових автомобілів будуть змушені закритися.

загрузка...
Еще одна новость

Как полицейские наказывают автомобилистов

14.12.2015 г. в 15:59, gx

Нерадивых шоферов массово штрафуют. За ноябрь полиция Харькова отправила на штрафплощадку более 180 автомобилей, припаркованных с нарушениями правил дорожного движения. Напомним, с 7 ноября вступил в силу закон, позволяющий полицейским принудительно эвакуировать припаркованные машины, которые мешают дорожному движению. Услуги эвакуатора, в зависимости от веса автомобиля, обходятся нарушителям от 720 до 1020 грн. За хранение автомобиля в Харькове на штрафплощадке первую неделю придется платить по 144 грн. в сутки, со второй недели - 24 грн. В сутки. Наибольшее количество машин за этот период было эвакуировано в Киеве – 500 штук. Меньше всего нарушителей живет во Львове – на штрафплощадку за месяц вывезли всего 68 автомобилей.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

На ринку б/в автомобілів в Україні стався переворот

14.12.2015 г. в 15:59, businessua

На первинному ринку автомобілів, які були в експлуатації, вперше за останні вісім місяців кількість проданих комерційних автомобілів перевищила продажі легкових, передає "Укравтопром". У листопаді загальне число первинних реєстрацій б/в автомобілів склало 2532 шт., падіння щодо результатів жовтня – 25%, у т.ч. в сегменті легкових автомобілів первинні реєстрації зменшилися на 31% (всього зареєстровано 1173 шт.), в сегменті комерційних автомобілів – на 19% (1259 шт.), а в сегменті автобусів зафіксовано зростання на 1% (100 шт.). У порівнянні з результатами листопада минулого року первинні реєстрації б/в легкових автомобілів показали чотириразове зростання, автобусів – зростання на 47%, і падіння в сегменті комерційних автомобілів на 83% зумовило загальне знижен…

Прочитать новость
загрузка...
И кое-что еще!

Перші гроші пішли українським водіям

14.12.2015 г. в 15:59, automotoclub

Розпочалися грошові виплати клієнтам збанкрутілих страхових компаній "Лафорт" та "Авіоніка". Їхній обсяг складе 33 млн. грн , прогнозує Володимир Шевченко, генеральний директор Моторного (транспортного) страхове бюро. Цим компаніям ліквідували баланс восени цього року, а процес визнання їх банкрутами розпочався ще 2-3 роки тому. "Щодо боргів по СК "Лафорт", то всі, хто не встиг подати заяви на компенсацію, зможуть це ще зробити. Минулого місяця бюро вже виплатило перші компенсації. Рішення прийняли зараз, не тому, що раніше хотіли затягнувати, а тому, що це тривалий процес", - зазначив Володимир Шевченко. Наразі в МТСБУ вже отримало понад 400 додаткових справ по врегулюванню зобов'язань "Лафорт". "Потерпілі СК "Авіоніка" чекали страхового відшкодування 3 роки, СК…

Прочитать новость

© 2013 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть