На автодорогах Литви випробування пройшов новий радар: порушників рахують тисячами

14.12.2015 г. в 19:20, accents

З липня по шосе Via Baltica був задіяний перший у Литві тестовий секторний радар. Він на майже 5-кілометровій ділянці між Каунасом та Маріямполе вимірював середню швидкість транспортних засобів.

Правопорушників — тисячі, а на майбутнє є плани по розширенню системи.

Перше випробування радар пройшов між Каунасом і Маріямполе на відрізку в 4,873 км. Він заміряє початкову і кінцеву швидкість автомобіля. Цю ділянку можна подолати не швидше, ніж за 200 секунд.

Як очікується, в майбутньому кількість таких радарів збільшиться до 100, а це обійдеться в 1 млн. євро. Втім, у зв’язку з появою нового радара, з’явилися і правові спори.

«З’явилися і правові нюанси. Тому що вводиться поняття середньої швидкості, щоб можна було карати за перевищення середньої швидкості», — сказав керівник відділу безпеки руху Литовської дирекції автомобільних доріг Нямунас Абукаускас.

загрузка...
Еще одна новость

Украинский автопром показал невероятный результат

14.12.2015 г. в 19:20, Сегодня

По предварительным данным ассоциации "Укравтопром", в ноябре 2015 года на украинских заводах было произведено 1 167 автотранспортных средств, что на 95,5% больше результата прошлогоднего ноября и на 84,4% больше показателя октября этого года. В отчетном месяце было произведено 838 легковых автомобилей (+123,5% к ноябрю прошлого года и +90,5% к октябрю…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Китай представив авто, кероване силою думки

14.12.2015 г. в 19:20, newsmarket

Китайські вчені представили автомобіль, керований мозковими імпульсами водія. Функціональність його поки невелика: силою думки водій може змусити авто їхати вперед або назад, відкривати і закривати двері, а також зупинятися. Як повідомляє Reuters, розробка першого китайського автомобіля, керованого силою думки, спільно з компанією Great Wall зайняла…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть