На автодорогах Литви випробування пройшов новий радар: порушників рахують тисячами

14.12.2015 г. в 19:20, accents

З липня по шосе Via Baltica був задіяний перший у Литві тестовий секторний радар. Він на майже 5-кілометровій ділянці між Каунасом та Маріямполе вимірював середню швидкість транспортних засобів.

Правопорушників — тисячі, а на майбутнє є плани по розширенню системи.

Перше випробування радар пройшов між Каунасом і Маріямполе на відрізку в 4,873 км. Він заміряє початкову і кінцеву швидкість автомобіля. Цю ділянку можна подолати не швидше, ніж за 200 секунд.

Як очікується, в майбутньому кількість таких радарів збільшиться до 100, а це обійдеться в 1 млн. євро. Втім, у зв’язку з появою нового радара, з’явилися і правові спори.

«З’явилися і правові нюанси. Тому що вводиться поняття середньої швидкості, щоб можна було карати за перевищення середньої швидкості», — сказав керівник відділу безпеки руху Литовської дирекції автомобільних доріг Нямунас Абукаускас.

загрузка...
Еще одна новость

Украинский автопром показал невероятный результат

14.12.2015 г. в 19:20, Сегодня

По предварительным данным ассоциации "Укравтопром", в ноябре 2015 года на украинских заводах было произведено 1 167 автотранспортных средств, что на 95,5% больше результата прошлогоднего ноября и на 84,4% больше показателя октября этого года. В отчетном месяце было произведено 838 легковых автомобилей (+123,5% к ноябрю прошлого года и +90,5% к октябрю 2015г.). Количество коммерческих автомобилей, произведенных в ноябре, составило 185 шт. (+59,5% к октябрю и +20,9% к прошлогоднему ноябрю). Результат в производстве автобусов за отчетный месяц – 144 шт. (+87% к предыдущему месяцу и +108,7% к ноябрю 2014г.). Всего за одиннадцать месяцев текущего года в Украине было произведено 6 434 автотранспортных средства, что на 77,2%…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Китай представив авто, кероване силою думки

14.12.2015 г. в 19:20, newsmarket

Китайські вчені представили автомобіль, керований мозковими імпульсами водія. Функціональність його поки невелика: силою думки водій може змусити авто їхати вперед або назад, відкривати і закривати двері, а також зупинятися. Як повідомляє Reuters, розробка першого китайського автомобіля, керованого силою думки, спільно з компанією Great Wall зайняла два роки. Розробників надихнули інваліди, які не можуть водити автомобіль звичайним способом. Саме управління здійснюється за допомогою гаджета, що зчитує мозкові імпульси водія. На даний момент водій може без допомоги рук або ніг змусити авто їхати вперед, назад, зупинятися, а також блокувати і розблокувати двері. За словами розробника Чжана Чжао з групи співробітників Нанькайского університету, які працювали над проектом, гаджет для керування автомобілем включ…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть