Як "дешева нафта" вплине на вартість бензину в Україні?

15.12.2015 г. в 09:08, businessua

Інфляційне знецінення гривні на 10 коп. в двотижневому вимірі (переробники закуповують нафтопродукти раз в два тижні) додає до вартості літра бензину А-95 приблизно 6 коп.

"Приблизно така ж залежність зберігається і у випадку з дизельним паливом", — розповів керівник спеціальних проектів НТЦ Психея Геннадій Рябцев.

Слідуючи "бензиновій формулі", паливо в Україні за останній місяць повинно було додати в ціні не менше 60 коп./л. Але, за даними консалтингової групи А-95, станом на 9 грудня ціни на київських заправках не тільки не зросли, а навіть трохи знизилися. Бензин А-95 за останній місяць подешевшав на 14 копійок (до 19, 53 грн./л), дизельне паливо — на 20 (до 17,08 грн./л). Геннадій Рябцев пояснює це тим, що на ринку зараз встановився хиткий баланс між підвищуючими і зменшуючими факторами.

"До підвищуючих можна віднести девальвацію гривні і збільшення тарифів на залізничні перевезення на 15%. До знижувальних — здешевлення нафти і продуктів її переробки на світовому ринку і невисокий попит на паливо в Україні", — зазначив він.

Керівник департаменту маркетингу мережі АЗК ОККО Василь Дмитрів розповів що, якщо б світові ціни на нафтопродукти (котирування platt's) не змінювалися, з урахуванням подорожчання долара на 1 грн ціни на бензин однозначно довелося б піднімати.

"Їх вдається утримувати за рахунок істотного падіння цін на нафту і, як наслідок, котирувань platts на нафтопродукти", — уточнив він. Станом на 9 грудня, нафта марки Brent коштувала $40,26/барель, тоді як, приміром, на 27 листопада — $44,87/барель, а на початку листопада — $48.

загрузка...
Еще одна новость

МВД открыло доступ к Единому реестру транспортных средств

15.12.2015 г. в 09:08, business

Для входа в эту систему нужно использовать BankID (номер банковской карты или сертификат электронно-цифровой подписи). В Министерстве внутренних дел открыли доступ к Единому реестру транспортных средств. Узнать, кто собственник того или иного автомобиля, можно на сайте mvs.gov.ua, выбрав слева пункт «Реестр транспортных средств». Далее необходимо…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Ещё один способ угона автомобиля, будьте осторожны!

15.12.2015 г. в 09:08, carreviewauto

Еще один способ угона, который используют преступники. Специально не называю марку и модель авто, владелец просил пока не распространять. Самым правильным и понятным будет процитировать сюда его письмо. Решили продать автомобиль и я разместил объявления на auto.ru и avito.ru. Стали ждать звонков и покупателей. Звонков было мало, ни кто не приезжал. --…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть