В Раді хочуть обкласти автомобілі ще одним податком

16.12.2015 г. в 22:24, nv

Комітет Верховної Ради з питань податкової та митної політики рекомендує прийняти за основу і в цілому законопроект про внесення змін до Податкового кодексу України, яким пропонується обкласти податком різницю між ціною продажу та ціною придбання вживаних автомобілів.

Як повідомляється на сайті парламенту, метою законопроекту №3046 є сприяння розвитку ринку вживаних товарів, зокрема автомобільного, виведення його з тіні, забезпечення прозорих, конкурентних, прибуткових умов ведення бізнесу офіційними підприємствами автомобільної галузі та забезпечення стабільних додаткових надходжень до Держбюджету.

"Вживаними товарами", згідно з документом, пропонується вважати ті, які були в користуванні не менше року.

"Комітет вважає, що прийняття законопроекту сприятиме вдосконаленню процедури і підвищенню ефективності системи оподаткування на ринку вживаних товарів, створить умови для нормального повноцінного функціонування загальноприйнятої в розвинених країнах Європи і світу програми "трейд-ін" на базі офіційних дилерських підприємств і забезпечить додаткову дохідність підприємств в кризові часи", - йдеться на сайті Ради.

загрузка...
Еще одна новость

Отреставрировали один из самых дорогих в мире спорткаров (Видео)

16.12.2015 г. в 22:24, autodriving

Итальянцы отреставрировали уникальный спорткар Ferrari 250 GT SWB Berlinetta Competizione, который принадлежал известному автогонщику Дорино Серафини. Дорино Серафини активно эксплуатировал автомобиль. Ferrari 250 GT даже попадало в аварию. Кроме этого, автомобиль перекрашивали в разнообразные цвета: от синего до ярко-желтого. Автомобиль был…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Отбрось все дела и посмотри! Эпическая дрифт-битва Lamborghini и Mustang

16.12.2015 г. в 22:24, topgir

Мы нарочно не публиковали тизеры и промо-ролика, ожидая полноформатную версию. И вот теперь мы предлагаем тебе отвлечься на 5 минут, и пусть весь мир отдохнет. В главных ролях: Вон Гиттин-младший на Mustang RTR и Дайго Сайто за рулем Lamborghini Murcielago Liberty Walk.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть