УАЗ зупиняє виробництво автомобілів

17.12.2015 г. в 09:05, zr

УАЗ зупинить виробництво 31 грудня, потім завод піде на зимові канікули і в корпоративну відпустку до 1 лютого 2016 року, повідомляє zr.ru.

У період відпустки на підприємстві буде відбуватися модернізація зварювального виробництва і профілактика обладнання. Відпустка не поширюється на працівників ремонтних виробництв і служби логістики.

Ульяновський автомобільний завод виробляє автомобілі з 1941 року. Зараз підприємство випускає всешляховики Патріот, Пікап і Хантер, а також комерційну техніку. Потужності заводу розраховані на виробництво більше 100 тисяч автомобілів на рік.

Сьогодні стало відомо, що з 1 січня 2016 року ціни на всі автомобілі УАЗ зростуть у середньому на 2-3% залежно від моделі і комплектації. Повну інформацію оприлюднять пізніше.

Волзький автозавод готується з 15 лютого по 15 серпня 2016 перейти на скорочений робочий тиждень. Зараз профспілка підприємства обговорює з керівництвом питання виплат робітникам.

загрузка...
Еще одна новость

Как восстановить потерянные документы на авто?

17.12.2015 г. в 09:05, ultramir

«Вcкpытиe» aвтoмoбиля нeпpиятнeйшee пpoиcшecтвиe. А кoгдa из мaшины тaкжe «увoдят» и дoкумeнты — этo ужe тpaгeдия. Пo-этoму, мы нe peкoмeндуeм ocтaвлять тeхпacпopт и вoдитeльcкиe пpaвa в вaшeм aвтo. Нo paз уж cудьбa pacпopядилacь тaк, чтo вы ocтaлиcь бeз дoкумeнтoв нa aвтo, мы paccкaжeм кaк их вoccтaнoвить. Пpoцeдуpa дoвoльнo пугaющaя, нo нe кpитичнo. --…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

ДТП в Киеве: водитель экскаватора "попал" на Lexus. Опубликовано видео

17.12.2015 г. в 09:05, dtp.kiev

В Соломенском районе Киева на улице Вадима Гетьмана произошло дорожно-транспортное происшествие. Как сообщает портал Dtp.kiev.ua, авария случилась утром неподалеку от железнодорожной станции "Караваевы дачи". По предварительной версии и словам очевидцев, в экскаватор JCB, ехавший в среднем ряду, ковшом слегка зацепил ехавший впереди него Lexus.…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть