Чи почнеться тепер на дорогах "автомобільне свавілля"?

17.12.2015 г. в 18:33, automotoclub

Як вже відомо, Президент України Петро Порошенко ветував законопроект №3225 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з ухваленням Закону України Про національну поліцію".

Нагадаємо, що цей документ передбачає зміни до деяких чинних законів України, у яких обумовлюється діяльність нової поліції, у тому числі і у законі Про дорожній рух.

За великим рахунком здійснюється банальна технічна заміна термінів міліція на поліція, а у дорожньому законі – на новий правоохоронний підрозділ ще й покладається обов'язок із забезпечення безпеки руху (те, чим раніше займалася ДАІ).

У зв'язку із накладенням вета на законопроект №3225 Національна поліція не може повною мірою виконувати свої обов'язки, а у дорожній сфері – забезпечувати безпеку руху, стежити за порядком на дорогах, штрафувати порушників і т. п. тобто, фактично водії де-юре отримали можливість не підкорятися вимогам патрульних поліцейських – так як їхня діяльність не передбачена законом Про дорожній рух, чинна редакція якого обумовлює діяльність колишніх міліції і ДАІ.

загрузка...
Еще одна новость

Конспирация 80 уровня: как водители из РФ маскируют свое авто на дорогах Украины

17.12.2015 г. в 18:33, avtoblog

В Украине водитель из РФ снял украинские номера, но рамку оставил московскую. По некоторым причинам российские водители, а тем более владельцы элитных авто, стали опасаться ездить в Украину. Для того, чтобы замаскироваться "под своих", некоторые из них снимают российские номера. Так, например, в Украине был замечен Bentley, с которого владелец снял…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

ДТП с маршруткой в Киеве прямо на виду у полиции

17.12.2015 г. в 18:33, videoprobki

ДТП произошло в Киеве на перекрёстке улиц Елены Телиги и Дорогожицкой. Автомобили, двигающиеся в пробке по улице Дорогожицкой не успели вовремя освободить перекрёсток. Тем не менее, водители стоящие на улице Телиги, (включая патрульных полицейских) решили их пропустить. Кроме водителя маршрутки, он не заметил пробку. В результате произошло сильное…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть