Сила і безсилля закону

20.12.2015 г. в 16:05, zz

У випусках новин промайнуло повідомлення: авто президента Польщі А.Дуди (така халепа від однофамільця!) оштрафували за неправильне паркування в центрі Кракова. Червоний Volkswagen Golf першої особи panstwa декілька днів простояв на одній з вулиць міста із заблокованими колесами. Штраф у розмірі 100 злотих (25 доларів) заплатила донька президента, яка потім припаркувала автівку в іншому місці. Очевидно, вона й користувалася оформленою на ім’я батька легківкою.

«Ну то й що? – скаже, позіхнувши, читач, – подібні затримання VIP-персон давно не дивина на Заході. А віднедавна почала нова мітла мести по-новому і в нас – поліцейські у Києві затримали авто віце-президента УЄФА Г.Суркіса, на якому був встановлений «нелегальний» спецсигнал. Відчув на собі руку нових патрульних і кумир футбольної України А. Ярмоленко, котрий, за його словами, забув продовжити термін дії якогось посвідчення. До честі обох топ-фігур зі світу футболу, вони не стали переходити в різку контратаку на службовців, запитувати «Ви знаєте, хто я!?» і погрожувати негайним звільненням усіх «нахаб». Не ставали вони і в глухий захист, доводячи, що нічого не порушували. Натомість визнали власну провину і погодилися сплатити штраф. Нехай це лише перші ознаки наведення якогось порядку на наших дорогах, але вони є».

Можна було б погодитися й навіть розділити цей оптимізм, але…Нещодавно довелося прочитати в одному з місцевих видань коментар поліцейського (звучить!) начальника стосовно засобів впливу на водіїв, які паркуються де їм заманеться і перешкоджають пішоходам. Щиро кажучи, в якийсь момент був збентежений: це говорить представник силової структури чи керівник клубу добровільних інспекторів дорожнього руху? Виявляється, патрульні, виявивши порушення при паркуванні, повинні дочекатися власника автівки, щоб провести з ним виховну бесіду. А оті хитрючі власники, як на зло, навмисно ховаються, тому нема на них ніякої ради. Але ви, шановні громадяни, не втрачайте надії, а фіксуйте номери і повідомляйте про порушення – ану раптом таки вдасться застукати котрогось із порушників. А коли він ще й, чого доброго, злякається отої обіцяної грізної бесіди з ним – отоді буде повний порядок і правда восторжествує. Цікаво тільки, чи польські поліцейські також чекали, коли власник червоного Volkswagen Golf з’явиться біля свого авто? Чи, можливо, влаштовували засідку на прилеглій території? Чи все-таки у їхньому арсеналі є ефективніші та дієвіші засоби для забезпечення того, що зветься порядком. І без чого цивілізований світ не уявляє свого життя.

Ігор Дуда

загрузка...
Еще одна новость

Украинским водителям сделали предупреждение

20.12.2015 г. в 16:05, ultramir

Пo Укpaинe oбъявлeнo штopмoвoe пpeдупpeждeниe из-зa тумaнa. В вocтoчных, цeнтpaльных oблacтях и южнoй чacти cтpaны видимocть oгpaничитьcя 200-500 мeтpaми. Дeпapтaмeнт дopoжнoй пoлиции пpeдупpeждaeт учacтникoв дopoжнoгo движeния к бдитeльнocти и внимaтeльнocти в cвязи c ухудшeниeм пoгoды и дopoжных уcлoвий. Синoптики oбъявили штopмoвoe пpeдупpeждeниe…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Суровый китайский полицейский, или «от меня ты так просто не отделаешься!» (ВИДЕО)

20.12.2015 г. в 16:05, topgir

Сегодня в основном только в фильмах можно увидеть копов, которые готовы рискнуть своей жЫзнью во время выполнения служебных обязанностей. Но в реальности такие парни тоже временами встречаются. Один из таких – китайский правоохранитель, который очень не любит, когда от него пытаются «удирать»… И не так давно он стал звездой интернета. Видеорегистраторы…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть