Сила і безсилля закону

20.12.2015 г. в 16:05, zz

У випусках новин промайнуло повідомлення: авто президента Польщі А.Дуди (така халепа від однофамільця!) оштрафували за неправильне паркування в центрі Кракова. Червоний Volkswagen Golf першої особи panstwa декілька днів простояв на одній з вулиць міста із заблокованими колесами. Штраф у розмірі 100 злотих (25 доларів) заплатила донька президента, яка потім припаркувала автівку в іншому місці. Очевидно, вона й користувалася оформленою на ім’я батька легківкою.

«Ну то й що? – скаже, позіхнувши, читач, – подібні затримання VIP-персон давно не дивина на Заході. А віднедавна почала нова мітла мести по-новому і в нас – поліцейські у Києві затримали авто віце-президента УЄФА Г.Суркіса, на якому був встановлений «нелегальний» спецсигнал. Відчув на собі руку нових патрульних і кумир футбольної України А. Ярмоленко, котрий, за його словами, забув продовжити термін дії якогось посвідчення. До честі обох топ-фігур зі світу футболу, вони не стали переходити в різку контратаку на службовців, запитувати «Ви знаєте, хто я!?» і погрожувати негайним звільненням усіх «нахаб». Не ставали вони і в глухий захист, доводячи, що нічого не порушували. Натомість визнали власну провину і погодилися сплатити штраф. Нехай це лише перші ознаки наведення якогось порядку на наших дорогах, але вони є».

Можна було б погодитися й навіть розділити цей оптимізм, але…Нещодавно довелося прочитати в одному з місцевих видань коментар поліцейського (звучить!) начальника стосовно засобів впливу на водіїв, які паркуються де їм заманеться і перешкоджають пішоходам. Щиро кажучи, в якийсь момент був збентежений: це говорить представник силової структури чи керівник клубу добровільних інспекторів дорожнього руху? Виявляється, патрульні, виявивши порушення при паркуванні, повинні дочекатися власника автівки, щоб провести з ним виховну бесіду. А оті хитрючі власники, як на зло, навмисно ховаються, тому нема на них ніякої ради. Але ви, шановні громадяни, не втрачайте надії, а фіксуйте номери і повідомляйте про порушення – ану раптом таки вдасться застукати котрогось із порушників. А коли він ще й, чого доброго, злякається отої обіцяної грізної бесіди з ним – отоді буде повний порядок і правда восторжествує. Цікаво тільки, чи польські поліцейські також чекали, коли власник червоного Volkswagen Golf з’явиться біля свого авто? Чи, можливо, влаштовували засідку на прилеглій території? Чи все-таки у їхньому арсеналі є ефективніші та дієвіші засоби для забезпечення того, що зветься порядком. І без чого цивілізований світ не уявляє свого життя.

Ігор Дуда

загрузка...
Еще одна новость

Украинским водителям сделали предупреждение

20.12.2015 г. в 16:05, ultramir

Пo Укpaинe oбъявлeнo штopмoвoe пpeдупpeждeниe из-зa тумaнa. В вocтoчных, цeнтpaльных oблacтях и южнoй чacти cтpaны видимocть oгpaничитьcя 200-500 мeтpaми. Дeпapтaмeнт дopoжнoй пoлиции пpeдупpeждaeт учacтникoв дopoжнoгo движeния к бдитeльнocти и внимaтeльнocти в cвязи c ухудшeниeм пoгoды и дopoжных уcлoвий. Синoптики oбъявили штopмoвoe пpeдупpeждeниe пo Укpaинe в cвязи c тумaнoм в вocтoчных oблacтях и южнoй чacти cтpaны. Об этoм cooбщaeт пopтaл AutoDriving, ccылaяcь Укpгидpoмeтцeнтp. “20 дeкaбpя в цeнтpaльных, вocтoчных oблacтях и южнoй чacти мecтaми тумaн, видимocть 200-500 м“, – гoвopитcя в cooбщeнии. В cтoлицe Укpaины ceгoдня, 20 дeкaбpя, дo +8,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Суровый китайский полицейский, или «от меня ты так просто не отделаешься!» (ВИДЕО)

20.12.2015 г. в 16:05, topgir

Сегодня в основном только в фильмах можно увидеть копов, которые готовы рискнуть своей жЫзнью во время выполнения служебных обязанностей. Но в реальности такие парни тоже временами встречаются. Один из таких – китайский правоохранитель, который очень не любит, когда от него пытаются «удирать»… И не так давно он стал звездой интернета. Видеорегистраторы и камеры наблюдения зафиксировали, как он гнался за нарушителем. Правда погоней назвать это сложновато – коп просто повис на двери моторикши, водитель которой отказался показать документы и пытался скрыться. Причем «табуретка на колесах» протащила полицейского не одну сотню метров! Закончилась история лишь тогда, когда некий небезразличный автомобилист перегородил беглецу дорогу своей собственной машиной.

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть