Що українцям подають "під соусом" дешевих б/в авто (ВІДЕО)

20.12.2015 г. в 16:32, fakty

В Україні складається доволі цікава ситуація на авторинку через одночасний наплив різних факторів.

На одну категорію авто мито хочуть знизити, а іншу додатково обкласти митом.

З 6 грудня в Україні ввели додаткове мито 12,12% на нові авто з Узбекистану, а з 3 січня вводять спецмито на нові авто виготовлені в РФ 10-17%.

Також, з 1 січня в Україну буде заборонене ввезення автомобілів старше 5 років, які не відповідають екологічним стандартам Євро-5, відповідно до угоди про асоціацію з ЄС.

Тим часом, згідно законопроекту №3251, який має розглянути Верховна Рада, пропонується зменшити розмір акцизного податку на б/в автомобілі до рівня нових.

Ситуацію довкола автомобільного ринку України роз’яснив Фактам Олег Назаренко, генеральний директор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів.

- Наскільки мені відомо розслідування стосовно російських та узбецьких виробників було піднято за ініціативою Укравтопрому, асоціацією українських автовиробників, на захист їхніх інтересів. Зрозуміло, що вони працюють в одному ціновому сегменті , - говорить Назаренко.

- Стосовно узбецьких автомобілів було введено мито, і воно вже працює, 12,12%. Автомобілі здорожчають на 12,12% плюс ПДВ, це десь 14%.

Російські автомобілі (виготовлені в РФ, - ред.) можуть здорожчати вже в залежності від виробника.

Якщо це Volkswagen, Nissan, Peugeot, Citroen, Kia, Hyundai, Renault - 10% введено мита.

Якщо це Ford, або АвтоВАЗівська продукція, то вона може подорожчати на 15-17%, - говорить Назаренко.

- Cпробуйте без емоцій подумати, кому вигідно скасувати податки на б/в авто до 5 років (з Євро-5) і одночасно збільшити податки на нові авто.

Адже з 6 грудня ввели додаткове мито 12,12% тільки на нові авто з Узбекистану, а з 3 січня вводять доппошлину тільки на нові авто з РФ 10-17%. Навіщо?

Чи не вигідно це тим, хто буде при ввезенні контролювати відповідність Євро-5?

Адже в ЄС автомобілі 3-4 років коштують не набагато менше ніж в Україні (15% від сили). А авто старше 8 років там коштують дешево. Але якщо їх не можна буде імпортувати (через заборону імпорту авто старше 5 років, - ред.), то в чому вигода?

Я проти переділу авторинку, проти підняття податків на нові авто і скасування на б/в авто. А зараз саме це і відбувається: підвищення податків на нові і скасування податків на старі авто.

Українці гідні їздити на нових авто і повинні мати право вибору: нові чи б/в авто, - додав експерт у Facebook.

загрузка...
Еще одна новость

Сила і безсилля закону

20.12.2015 г. в 16:32, zz

У випусках новин промайнуло повідомлення: авто президента Польщі А.Дуди (така халепа від однофамільця!) оштрафували за неправильне паркування в центрі Кракова. Червоний Volkswagen Golf першої особи panstwa декілька днів простояв на одній з вулиць міста із заблокованими колесами. Штраф у розмірі 100 злотих (25 доларів) заплатила донька президента, яка потім припаркувала автівку в іншому місці. Очевидно, вона й користувалася оформленою на ім’я батька легківкою. «Ну то й що? – скаже, позіхнувши, читач, – подібні затримання VIP-персон давно не дивина на Заході. А віднедавна почала нова мітла мести по-новому і в нас – поліцейські у Києві затримали авто віце-президента УЄФА Г.Суркіса, на якому був встановлений «нелегальний» спецсигнал. Відчув на собі руку нових патрульних і кумир футбольної України А.…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Украинским водителям сделали предупреждение

20.12.2015 г. в 16:32, ultramir

Пo Укpaинe oбъявлeнo штopмoвoe пpeдупpeждeниe из-зa тумaнa. В вocтoчных, цeнтpaльных oблacтях и южнoй чacти cтpaны видимocть oгpaничитьcя 200-500 мeтpaми. Дeпapтaмeнт дopoжнoй пoлиции пpeдупpeждaeт учacтникoв дopoжнoгo движeния к бдитeльнocти и внимaтeльнocти в cвязи c ухудшeниeм пoгoды и дopoжных уcлoвий. Синoптики oбъявили штopмoвoe пpeдупpeждeниe пo Укpaинe в cвязи c тумaнoм в вocтoчных oблacтях и южнoй чacти cтpaны. Об этoм cooбщaeт пopтaл AutoDriving, ccылaяcь Укpгидpoмeтцeнтp. “20 дeкaбpя в цeнтpaльных, вocтoчных oблacтях и южнoй чacти мecтaми тумaн, видимocть 200-500 м“, – гoвopитcя в cooбщeнии. В cтoлицe Укpaины ceгoдня, 20 дeкaбpя, дo +8,…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть