Водители получат доступ к дорожным камерам в режиме онлайн

20.12.2015 г. в 17:05, novoston

Посредством картографического сервиса «Bing Maps», принадлежащего транснациональной компании «Microsoft Corporation» водители получат доступ к дорожным камерам в режиме онлайн.

Так, данной услугой смогут воспользоваться, прежде всего, водители в Германии, Соединенных Штатах Америки и еще 9-ти странах, где в общей сложности на трассах установлено порядка 35-ти тысяч видеокамер. Чтобы воспользоваться данным сервисом, водителю следует лишь скачать последнюю версию «Bing Maps».

Отметим, что данная услуга посредством выявления заторов и аварий на дорогах позволит составлять оптимальный маршрут движения, находясь непосредственно в пути.

загрузка...
Еще одна новость

Що українцям подають "під соусом" дешевих б/в авто (ВІДЕО)

20.12.2015 г. в 17:05, fakty

В Україні складається доволі цікава ситуація на авторинку через одночасний наплив різних факторів. На одну категорію авто мито хочуть знизити, а іншу додатково обкласти митом. З 6 грудня в Україні ввели додаткове мито 12,12% на нові авто з Узбекистану, а з 3 січня вводять спецмито на нові авто виготовлені в РФ 10-17%. Також, з 1 січня в Україну буде заборонене ввезення автомобілів старше 5 років, які не відповідають екологічним стандартам Євро-5, відповідно до угоди про асоціацію з ЄС. Тим часом, згідно законопроекту №3251, який має розглянути Верховна Рада, пропонується зменшити розмір акцизного податку на б/в автомобілі до рівня нових. Ситуацію довкола автомобільного ринку України роз’яснив Фактам Олег Назаренко, генеральний директор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Сила і безсилля закону

20.12.2015 г. в 17:05, zz

У випусках новин промайнуло повідомлення: авто президента Польщі А.Дуди (така халепа від однофамільця!) оштрафували за неправильне паркування в центрі Кракова. Червоний Volkswagen Golf першої особи panstwa декілька днів простояв на одній з вулиць міста із заблокованими колесами. Штраф у розмірі 100 злотих (25 доларів) заплатила донька президента, яка потім припаркувала автівку в іншому місці. Очевидно, вона й користувалася оформленою на ім’я батька легківкою. «Ну то й що? – скаже, позіхнувши, читач, – подібні затримання VIP-персон давно не дивина на Заході. А віднедавна почала нова мітла мести по-новому і в нас – поліцейські у Києві затримали авто віце-президента УЄФА Г.Суркіса, на якому був встановлений «нелегальний» спецсигнал. Відчув на собі руку нових патрульних і кумир футбольної України А.…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть