Олександр Домбровський - про скасування мита на автомобілі

22.12.2015 г. в 15:33, presspoint

Президент України Петро Порошенко, 16 грудня, підписав закон про скасування ввізного мита на електромобілі («Про внесення змін до Закону України «Про Митний тариф України» щодо ввізного мита на електромобілі»), повідомила прес-служба Глави держави.

«Законом України № 822-VІІІ, який був ухвалений Верховною Радою України 25 листопада 2015 року, встановлюється нульова ставка ввізного мита на транспортні засоби, оснащені електричними двигунами», — йдеться у повідомленні.

Співавтор та один із ініціаторів законопроекту — перший заступник голови парламентського комітету з питань ПЕК, ядерної політики та ядерної безпеки, вінничанин Олександр Домбровський так прокоментував цю подію:

«Україна знаходиться в стані залежності від іноземних постачальників енергоресурсів, зокрема, нафтопродуктів та газу. За таких умов надзвичайно актуальним є питання розвитку енергозберігаючих, екологічно безпечних видів транспорту та його інфраструктури. Одним із напрямків, який дозволить значно скоротити споживання паливно-мастильних матеріалів, є популяризація серед населення транспортних засобів, оснащених електричними двигунами, які нині не користуються попитом серед споживачів. Розвинені європейські країни підтримують розвиток електротранспорту, приймаючи законодавчі акти, які дозволяють щорічно значно скорочувати обсяги споживання продукції нафтопереробної промисловості та покращувати екологічний стан. Важливо й те, що дія цього Закону допоможе імплементації європейських правових норм в Україні. Закон має виконати надзвичайно важливу задачу, адже переорієнтування автомобільного ринку України на електромобілі сприятиме енергетичній незалежності держави. Сьогоднішня подія – підписання Президентом закону про скасування ввізного мита на електромобілі - це крок до вирішення низки проблем – зменшення залежності країни від імпортного палива, поліпшення екології та економія коштів українцями при користуванні транспортом», - вважає Олександр Домбровський.

загрузка...
Еще одна новость

Автохам: в Киеве водитель дорогого джипа занял льготное место на парковке

22.12.2015 г. в 15:33, obozrevatel

В Киеве на парковке нерадивый владелец внедорожника Lexus остановился на местах для инвалидов. Соответствующую фотографию в социальной сети Facebook опубликовал очевидец. "М*дак в Ашане на Черниговской занял два парковочных места для инвалидов в это воскресенье. Черный Лексус LX450 #AA8850BC",− такое сообщение разместил пользователь Дима…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Украинский рынок покинул самый доступный автомобиль

22.12.2015 г. в 15:33,

Иранский седан Saipa Tiba покидает украинский автомобильный рынок после двух лет продаж. Несмотря на низкую стоимость автомобиль так и не стал популярным. Впервые машины иранского бренда Saipa появились на отечественном рынке в 2013 году. Тогда стартовая стоимость нового автомобиля начиналась от $8 тысяч. За эти деньги будущий клиент получал четырехдверный…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть