Перше відео з випробувань нового бронеавтомобіля «Арлан»

24.12.2015 г. в 10:06, mmr

Міністерство оборони Казахстану показала кадри з випробувань нового класного бронеавтомобіля «Арлан».

Бронемашину «Арлан» стали виробляти для потреб Міноборони Казахстану на підприємстві “Казахстан Парамаунт Інжиніринг” спільно з приватною південноафриканською компанією Paramount Group.

«Арлан» є казахстанським варіантом відомого бронеавтомобіля Marauder – броньованого автомобіля з протимінної захистом розробки компанії Paramount Group.

Багатофункціональний автомобіль «Арлан» призначений для патрулювання територій, перекидання десанту і застосування як пересувного командного пункту.

Як озброєння, на «Арлан» встановлюють великокаліберні кулемети (хоча, база бронетранспортера дозволяє встановити ЗРК і різні засоби ППО). Загальна маса автомобіля – 12 тонн.

загрузка...
Еще одна новость

Паркувальник з Південної Африки охороняє авто своїх клієнтів у балаклаві і з нунчаками

24.12.2015 г. в 10:06, bublbe

Відвідувачі ресторану Lefty's у Кейптауні впевнені в безпеці своїх автомобілів, як ніхто на світі. А все завдяки одній незвичайній людині. 36-річний паркувальник на прізвисько Майстер Лоло переїхав до Кейптауна з Конго у 2008 році і вже став місцевою знаменитістю. Хлопець обходить ввірену йому територію в балаклаві і з нунчаками, одним своїм виглядом відлякуючи потенційних злодіїв. Поки що ніхто не насмілювався вступати з ним у конфлікт, визнає Майстер Лоло. А якби це сталося, нападаючим було б нелегко: він має чорний пояс з китайських бойових мистецтв, якими займається з 19 років. У свою чергу, співробітники ресторану настільки цінують послуги творчого паркувальника, що навіть діляться з ним чайовими.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Нові правила оформлення ДТП: водії не отримують страхових відшкодувань (ВІДЕО)

24.12.2015 г. в 10:06, fakty

З 7 листопада нова поліція припинила видавати довідки про ДТП прямо на місці аварії і це спричинило неабияку плутанину у страхових компаніях. Про нові правила нікого не попередили. Це спровокувало плутанину між водіями та страховиками. Сьогодні сотні учасників аварій для того, аби отримати кошти на ремонт авто, мають витратити багато часу. – Учасникам ДТП не видається нічого первинного, їм треба додатково їхати, чекати, якщо вони не знають, внесли вже в цей час в електронний реєстр інформацію чи не внесли – говорить В’ячеслав Черняхівський, голова комісії зі страхування. Виникає враження, що у новоствореній поліції не розтлумачили правила навіть власним патрульним. Тому що одні працівники здають дані про ДТП за 3 дні, інші ж впевнені у тому, що для цього у них є цілий місяць. Але у поліції запевняю…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

Загрузка...
Loading...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть