Кіровоградські вантажівки здобувають "дурну" славу у Миколаєві (ВІДЕО)

27.12.2015 г. в 19:38, mycity

Поки представники влади міркують про те, чи потрібно встановлювати вагові комплекси, перевантажені фури продовжують розбивати дороги. При цьому вони ігнорують зауваження, які їм робили раніше. Активіст групи з контролю ремонту доріг Євген Воловий нещодавно опублікував відео, де перевантажений зерновоз ПП «Шевченко» знову колесить по Миколаєву.

Нагадаємо, в серпні директор департаменту автомобільного транспорту та стратегічного планування автомобільних доріг Мінінфраструктури України Роман Хміль розповів, що на «Нібулон» 135-тонна фура ФОП «Шевченко» зламала ваговий комплекс. Підприємство відхрестилося від цих звинувачень сказавши, що вага була в межах норми.

Після попереджень перевізник знову з'явився в Миколаєві. Його зафіксували на фото і відео активісти, які займаються контролем ремонту доріг. До кого він приїхав, поки невідомо:

«Той самий ПП Шевченко, з яким наші перевізники проводили виховну роботу і давали слово, що цей ідіот більше в Миколаєві не з'явиться», - пише Воловий.

загрузка...
Еще одна новость

Акциз на топливо повышен. Что будет с ценами?

27.12.2015 г. в 19:38, ultramir

Вepхoвнa Рaдa 24 дeкaбpя пpинялa измeнeния в нaлoгoвый кoдeкc, кoтopым пoвыcилa aкцизы нa тoпливo. Зaкoнoпpoeктoм №3688 дeпутaты пoвыcили cтaвки aкцизнoгo нaлoгa нa нeфтeпpoдукты. Тaк, c 1 янвapя пo 30 июня cтaвкa aкцизa выpacтeт нa 13%. Для бeнзинa oн будeт cocтaвлять 228 eвpo зa тoнну (ceйчac - 202 eвpo). Кpoмe тoгo, нa пocтoяннoй ocнoвe c 99…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Москве таксист-нелегал совершил ДТП, откупился телефоном и скрылся. ВИДЕО

27.12.2015 г. в 19:38, avtopoligon

Данное видео было снято в г. Москва (РФ). Как пишет автор, после ДТП дело обстояло следующим образом "диалог": - Вызывай страховую - Страховки нет, документов нет, денег нет. Пожалуйста, не вызывайте гаи, меня депортируют, а я все оплачу, я у брата возьму, я же мусульманин, вот в залог телефон... Как итог: на руках телефон за 8тр, ущерб на 13 тр,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть