Одесою почало їздити турботливе таксі (ВІДЕО)

28.12.2015 г. в 10:39, 24tv

Спеціальний транспорт для людей з особливими потребами втілив у життя переселенець із Донбасу в Одесі. Він сам пересувається у візку і добре знає, з якими труднощами зіштовхуються такі як він, повідомляє Телеканал новин "24".

Автівка возить людей із обмеженими можливостями. Діти-переселенці із санаторію "Куяльник" – перші клієнти. Завдяки новій послузі змогли побачити новорічну ялинку.

Таксі під назвою "Турбота" – ідея переселенця Віталія Кравченка. До Одеси із Донецька чоловік утік минулого року. Він сам пересувається на візку і добре знає, як несолодко живеться неповносправним. Каже: у його рідному Донецьку аналогічна служба працювала досить успішно. Тепер сподівається допомогти й одеситам.

Придбати необхідний мікроавтобус допоміг доброчинець. Цей транспорт ідеально підійшов для людей з особливими потребами.

Наразі в особливого таксі – лише одна автівка. Та якщо послуга буде затребувана – уже незабаром закуплять ще кілька автомобілів.

загрузка...
Еще одна новость

Чому в дорожніх тендерах перемагають чиновники

28.12.2015 г. в 10:39, espreso

Україна неодноразово потрапляла до десятки країн із найгіршими за якістю дорогами. І хоча держава щороку виділяє колосальні гроші на їхнє будівництво та ремонти - ситуація не змінюється на краще Куди зникають бюджетні гроші - дізнався кореспондент телепрограми Еспресо.TV "ШУСТРОВА LIVE" Руслан Гришко.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Шведы создали тормоз-присоску для легковых автомобилей (видео)

28.12.2015 г. в 10:39, creativpodiya

Тормозная система автомобиля — одна из главных. Шведская компания Autoliv предложила принципиально новую систему экстренного торможения. Выглядит это все как огромный плоский пылесос, который прижимается к асфальту во время движения и с невероятной силой начинает всасывать воздух, прижимая автомобиль к дороге. Несмотря на непривычную концепцию тормоза, схема и правда работает. В ходе испытаний вакуумной тормозной системы видно, что значительно уменьшается тормозной путь автомобиля. А значит эффективность торможения повышается примерно на 40 процентов. До серийного производства создателям предстоит ещё решить массу проблем, но простота и эффективность прототипа обнадеживают. Эффективность системы такова, что на автомобиль скорее всего придется наносить знак, сообщающий о том, что он оборудован такой вакуумной системой торможения. А то не поздоровится тем, кто…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть