В тесноте, да не в обиде? Когда Lambo оказалcя слишком маленьким (ВИДЕО)

28.12.2015 г. в 11:18, topgir

Мечтаешь прокатиться на открытом Lambo Aventador? Что ж, рекомендуем заранее примериться к четырехколесному жеребцу или сразу снять панели крыши. В противном случае можно так же оконфузиться, как герой этого видео, бедняга парковщик – рослому пареньку не удалось даже банально усесться в автомобиле. Досадно, черт возьми!

загрузка...
Еще одна новость

Одесою почало їздити турботливе таксі (ВІДЕО)

28.12.2015 г. в 11:18, 24tv

Спеціальний транспорт для людей з особливими потребами втілив у життя переселенець із Донбасу в Одесі. Він сам пересувається у візку і добре знає, з якими труднощами зіштовхуються такі як він, повідомляє Телеканал новин "24". Автівка возить людей із обмеженими можливостями. Діти-переселенці із санаторію "Куяльник" – перші клієнти. Завдяки новій послузі змогли побачити новорічну ялинку. Таксі під назвою "Турбота" – ідея переселенця Віталія Кравченка. До Одеси із Донецька чоловік утік минулого року. Він сам пересувається на візку і добре знає, як несолодко живеться неповносправним. Каже: у його рідному Донецьку аналогічна служба працювала досить успішно. Тепер сподівається допомогти й одеситам. Придбати необхідний мікроавтобус допоміг доброчинець. Цей транспорт ідеально підійшов для людей з особливими потребами. Наразі в особливо…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Чому в дорожніх тендерах перемагають чиновники

28.12.2015 г. в 11:18, espreso

Україна неодноразово потрапляла до десятки країн із найгіршими за якістю дорогами. І хоча держава щороку виділяє колосальні гроші на їхнє будівництво та ремонти - ситуація не змінюється на краще Куди зникають бюджетні гроші - дізнався кореспондент телепрограми Еспресо.TV "ШУСТРОВА LIVE" Руслан Гришко.

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть