Правоохоронці закликають купувати автомобілі обачніше (Відео)

28.12.2015 г. в 15:23, intb

Автомобільні шахраї не сплять і вигадують чимало способів аби обманути довірливих покупців. Часто, за привабливою ціною, кажуть правоохоронці, ховається підроблена документація, поцуплене або авто-близнюк.

Про те, що придбали авто у шахраїв, покупці, часто, дізнаються аж під час його реєстрації. Тоді їм повідомляють, що транспортний засіб крадений або ж має не унікальний номер, а дубльований.

ВАСИЛЬ БАРАНОВСЬКИЙ, провідний спеціаліст сектору кадрового забезпечення та зв’язків з громадськістю РСЦ МВС в області:

«Так в поточному році працівниками сервісного центру виявлено 5 випадків, коли в автомобілі були перебиті номера агрегатів. Також 5 транспортних засобів знаходилися в розшуку».

Одна із шахрайських схем – це продаж автомобіля-двійника. Спершу, до викраденого або не розмитненого транспортного засобу підбирають схожий за кольором або типом кузова. Після чого номер кузова обраного «двійника» перебивають та підробляють техпаспорт. В результаті з’являються дві ідентичні автівки. Тому, правоохоронці радять, купуючи авто, варто провести експертизу у кваліфікованих центрах.

АНДРІЙ СТУПКА, тернополянин:

«В мене брат мав таку ситуацію, що купив машину і ніби все добре, а через пару місяців виявилося, що така сама машина в другій області їздить».

ВАСИЛЬ БАРАНОВСЬКИЙ, провідний спеціаліст сектору кадрового забезпечення та зв’язків з громадськістю РСЦ МВС в області:

«Працівники сервісного центру рекомендують громадянам під час купівлі транспортного засобу звертатися в сервісний центр, де їм відповідно можуть зробити експертизу, що в подальшому убезпечить їх від шахрайських дій».

У всіх територіальних сервісних центрах працюють фахівці Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України. Вони проводять відповідну перевірку транспортного засобу, а також досліджують ідентифікаційні номери його кузова, рами, двигуна тощо, встановлюють рік виготовлення та ринкову вартість автомобіля. А головне справжність реєстраційних документів.

загрузка...
Еще одна новость

Правоохоронці закликають купувати автомобілі обачніше (Відео)

28.12.2015 г. в 15:23, intb

Автомобільні шахраї не сплять і вигадують чимало способів аби обманути довірливих покупців. Часто, за привабливою ціною, кажуть правоохоронці, ховається підроблена документація, поцуплене або авто-близнюк. Про те, що придбали авто у шахраїв, покупці, часто, дізнаються аж під час його реєстрації. Тоді їм повідомляють, що транспортний засіб крадений…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

«Дорожная фея» из Омска ремонтирует дороги наперекор властям! (Видео)

28.12.2015 г. в 15:23, carreviewauto

26-летняя жительница Омска Вероника Бобрусь самостоятельно «латает» дорожное покрытие в своем городе, за что ее успели прозвать «дорожной феей». На одну яму девушка тратит 300-400 рублей. Вероника по собственной инициативе занялась ремонтом ям на дороге. Она рассказала Business FM, что все началось с выбоины во дворе дома. Затем один автолюбитель…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть