Штрафи від камер на українських дорогах підуть в приватну кишеню

28.12.2015 г. в 20:23, mmr

Верховна Рада затвердила «державно-приватне партнерство» при установці камер автоматичної фіксації порушень

Про це йдеться в законі №3225, прийнятому у другому читанні. Документ, крім іншого, стверджує, що фінансувати системи фіксації правопорушень можуть як державні і місцеві бюджети, так і приватні інвестори.

Гроші будуть залучати за моделлю державно-приватного партнерства, яка, крім іншого, передбачає, що частина доходів від підприємства попрямує до приватного інвестора.

Крім того, закон дозволяє залучати для установки камер автоматичної фіксації банківські кредити та інші джерела фінансування, не заборонені законодавством.

Нагадаємо, юридична підстава того, щоб в Україні почали працювати камери автоматичної фіксації з’явилося ще 7 листопада. Однак з тих пір справа не зрушила з мертвої точки, а, за оцінками депутатів, момент запуску системи відноситься до віддаленого майбутнього.

Не виключено, що вирішальним фактором, пробуксовування системи автоматичної фіксації в Україні стала відсутність в бюджеті грошей на установку самих приладів. Вартість одного автономного захищеного приладу може досягати сотні тисяч доларів. Про те, що для установки камер доведеться вдатися до допомоги приватних партнерів через брак грошей у державному бюджеті, було відомо ще минулого літа.

загрузка...
Еще одна новость

ТОП-5 законов, которые изменили жизнь украинских автомобилистов (Видео)

28.12.2015 г. в 20:23, ТСН

Закон о полиции, полосы для общественного транспорта, новые правила парковки и еще куча нововведений, которые перевернули жизнь украинцев с ног на голову. Подробнее смотрите в нашем сюжете.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Одна девушка и груда металла из Ferrari

28.12.2015 г. в 20:23, topgir

У нас очередное подтверждение того, что суперкар – это далеко не игрушка. Особенно для девушек, которые и так славятся своим мастерством вождения. В китайском Шанхае молодая пилотесса укоротила жизнь еще одному прекрасному авто — Ferrari 458 Spider. Как обычно в это деле, причиной ДТП стала переоценка собственных возможностей – девушка…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть