«Дорожній контроль» роз’яснив поліцейським ПДР (Відео)

30.12.2015 г. в 20:33, firstsocial

Активіст «Дорожнього контролю», побачивши порушення правил паркування з боку одеської поліції, включив камеру та почав роз’яснювати, як повинні паркуватись автомобілі.

Спочатку водій поліцейської машини намагався сперечатись з активістом, але зрозумівши, що все фіксується на камеру, вирішив припаркувати авто згідно ПДР. Активіст зауважив, що при такому порушенні на простих громадян виписується постанова, а тут вирішили просто виправити «помилку».

загрузка...
Еще одна новость

Кому можно будет ввозить автомобили без растаможки

30.12.2015 г. в 20:33, ultramir

Автopы зaкoнoпpoeктa c peгиcтpaциoнным нoмepoм 2446a пpeдлaгaют ocвoбoдить учacтникoв бoeвых дeйcтвий АТО oт уплaты тaмoжeнных cбopoв пpи ввoзe лeгкoвoгo aвтoмoбиля c двигaтeлeм oбъeмoм нe бoлee 3000 куб. cм. Ввeзти aвтoмoбиль мoжнo будeт тoлькo paз, c oбязaтeльнoй peгиcтpaциeй «нa ceбя». Снятиe тaмoжeнных плaтeжeй нe будeт oзнaчaть пpямoe пepeceчeниe гpaницы импopтиpуeмым aвтo: пpaвки пpeдуcмoтpeны тoлькo для тaмoжeннoгo кoдeкca, a из нaлoгoвoгo кoдeкca в cилe ocтaeтcя НДС (20%) и aкцизный cбop, paccчитывaeмый в зaвиcимocти oт вoзpacтa мaшины и oбъeмa двигaтeля. Тo ecть, oт oбщeй cтoимocти «pacтaмoжки» мoгут быть изъяты 10%+5% (ввoзнaя пoшлинa + вpeмeннaя нaдбaвкa к пoшлинe). От…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

До уваги водіїв: поліція зробила попередження

30.12.2015 г. в 20:33, vechirniykiev

Попереду новорічні свята. Аби вихідні принесли в кожну родину тільки радість та задоволення, поліція України нагадує водіям – керування транспортними засобами напідпитку неприпустимо, пише vechirniykiev.com.ua. У Новий Рік та Різдво Христове працівники поліції будуть нести службу в посиленому варіанті та готові надати допомогу кожному, хто її потребує. Однак, і власникам авто необхідно не забувати про дотримання правил дорожнього руху, зважати на погодні умови, і пам’ятати – керування в стані сп’яніння є небезпечним не тільки для самого водія, але й оточуючих. Правоохоронці щиро бажають учасникам дорожнього руху гарного відпочинку, щастя і добробуту в кожну родину, зеленого світла на всіх життєвих перехрестях.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

Загрузка...
Loading...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть