Скільки можна випити водієві під час свят?

01.01.2016 г. в 21:45, mmr

Період свят навіть водіїв, яким незабаром потрібно сісти за кермо, часто провокують випити міцного, хоча б трохи.

В Україні, як і в багатьох європейських країнах, ось вже 3 роки діє мінімально допустима норма за вмістом алкоголю в крові водія. У нас вона дорівнює 0,2 проміле. При цьому слід врахувати, що ця норма не означає, що можна сідати за кермо після алкоголю. Вона була введена не як обмеження того, скільки можна випити за кермом любителям хмільних рейсів, а для того, щоб виключити необгрунтовані звинувачення в управлінні ТЗ у нетверезому стані тих людей, у яких рівень ендокринного, (природного), алкоголю в крові спочатку завищений: наприклад, хворих на цукровий діабет, що вживали спиртовмісні ліки й ін.

Водіям варто знати, що навіть якщо сьогодні вони не пили спиртного, то сідати за кермо після вчорашнього застілля загрожує виявленням залишків алкоголю. Час виведення алкоголю з організму залежить від цілого ряду обставин:

– кількості випитого спиртного і спожитої при цьому їжі;

– ваги людини, статі, раси та натренованості організму (у тих, хто часто п’є, печінка виділяє більше ферменту алкогольдегідрогенази, для переробки алкоголь).

У кожному разі наркологи радять усім водіям після серйозної вечірньої п’янки мати ще один день в запасі до поїздки за кермом.

загрузка...
Еще одна новость

С 1 января в Украину запрещено ввозить авто старше 5 лет

01.01.2016 г. в 21:45, ultramir

С 1 янвapя 2016 гoдa в Укpaину зaпpeщeн ввoз aвтoмoбилeй, нe oтвeчaющих экoлoгичecким тpeбoвaниям cтaндapтa Евpo-5, кoтopый cтaл oбязaтeльным в Евpoпe c ceнтябpя 2009 гoдa. Об этoм нaпoминaeт Аccoциaция мeждунapoдных aвтoмoбильных пepeвoзчикoв Укpaины, пepeдaeт "УП". "С 1 янвapя 2016 гoдa ввoз aвтoтpaнcпopтных cpeдcтв cтaндapтoв Евpo-4 и нижe…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Вспоминая автомобильные реалии в СССР: "шипованная" резина для избранных и 80 км/ч на "Москвиче" по льду

01.01.2016 г. в 21:45, segodnya

На шиномонтажных сервисах в Киеве заканчивается сезон "переобувания" автомобилей. Ажиотаж вызван прогнозом на новогодние праздники: снег, мороз, гололёд. -- Востребованные монтажники Последние рассеянные теперь тащат зимнюю резину – чтобы поменять. Я тоже дотянул – всегда без всяких очередей менял в начале ноября, а тут вот решил сэкономить.…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть