У Вінниці мажори на дорозі вмикають "режим Бога" (Відео)

02.01.2016 г. в 20:30, vinbazar

Рухаючись по вул. Хмельницьке Шосе на перехресті з вул. 40-річчя Перемоги, на світлофорі перед мною стояв сірий автомобіль з номерним знаком АВ 7044 ВХ, невідомої мені марки (можливо SsangYong).

Стоячи на світлофорі, з вікна цього автомобіля вилетів великий картонний стакан прямо на узбіччя. Потім водій даного авта здійснив небезпечний маневр в мою смугу чим створив аварійну ситуацію. Після зауваження щодо неналежної поведінки він обігнав мене в районі Лісопарку по зустрічній смузі руху перетнувши подвійну суцільну лінію розмітки двічі. При цьому водій авта ймовірно перевищив швидкість у 80 км/год, так як я рухався зі швидкістю приблизно 60 км/год. Далі він та його пасажир (обидва по років 20-23) почали лаятись і пропонували вийти з машини щоб «розібратись».

Недостатньо лише асфальт гарний покласти, треба ще і громадян навчити культурі і правилам поведінки. Панове громадяни, журналісти і правоохоронці, Вінниця це Європейське місто? Нам потрібні чисті узбіччя і безпечні дороги? Тоді який штраф повинен бути виписаний цим невігласам, і чи не треба взагалі водія позбавити водійських прав, бо їх мабуть теж купили?

P.S. Подія трапилась 24.12.2015 приблизно о 16:00 годині. Номер машини добре видно на 4:23 с.

загрузка...
Еще одна новость

Ближайшие 15 лет импортные автомобили не будут снижаться в цене

02.01.2016 г. в 20:30, ultramir

Экcпepты увepeны, чтo в ближaйшиe 15 лeт импopтныe aвтoмoбили нe будут cнижaтьcя в цeнe. Об этoм cooбщилa Вepoникa Мoвчaн - диpeктop Цeнтpa экoнoмичecких иccлeдoвaний. "В ближaйшиe 15 лeт тoлькo мaшинocтpoeниe являeтcя нaибoлee зaщищeннoй cфepoй в paмкaх зoны cвoбoднoй тopгoвли, - идeт peчь в cooбщeнии. - Этo знaчит, чтo импopт aвтoмoбилeй имeeт…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Головні події і нововведення для українського автомобіліста

02.01.2016 г. в 20:30, mmr

Рік 2015 запам’ятається українським автомобілістам як один з найбагатших на різноманітні нововведення і реформи. З доріг зникли звичні «гаішники», МРЕВ перетворилися на Реєстраційні центри, а за дорожнім рухом ось-ось почнуть стежити бездушні камери. Фінансове питання теж стояло гостро: багаторазове падіння курсу гривни зробило кожен візит на заправку…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть