Уздовж Закарпаття побудують загальноєвропейську магістраль Via Carpathiа

03.01.2016 г. в 17:38, dzerkalo

Польща має намір побудувати автомагістраль S19, яка є частиною загальноєвропейського маршруту Via Carpathia. Про це заявив польський міністр інфраструктури та будівництва Анджей Адамчик в одному з перших своїх інтерв’ю після призначення.

«Маршрут S19 повинен бути реалізований. У Криниці я говорив з колишнім заступником міністра транспорту Словаччини, який сказав, що їх уряд більше коштів спрямовує на дорожні проекти в західній частині країни. Це означає, що у нас є спільні проблеми — якщо ми побудуємо свою частину S19, вони також повинні будуть побудувати продовження дороги у себе «, — зазначив Анджей Адамчик.

Автомагістраль S19 буде знаходитися в східній частині Польщі, перетинаючи країну з півночі на південь. Дорога починається у литовської кордону (Будзіско), проходить через Сувалки, Білосток, Люблін, Жешув і закінчується на кордоні зі Словаччиною (Барвінек).

Дорога Via Carpathia повинна з’єднати територію 7 країн (Литва, Польща, Словаччина, Угорщина, Румунія, Болгарія, Греція). Головний маршрут проходить від Клайпеди до Салонік через Кошице, Дебрецен, Тімішоару, Софію. У Румунії та Болгарії передбачається будівництво двох відгалужень — у бік портового міста Констанца і до кордону з Туреччиною, повідомляє cfts.org.ua.

Відзначимо, що Польща вже не перший рік домагається від ЄС включення Via Carpathia в Транс’європейську мережу коридорів TEN-T. Це дозволить отримати фінансування із загальноєвропейських фондів для країн-учасниць.

загрузка...
Еще одна новость

Транспорт, которым ездит весь мир, изобрел украинец

03.01.2016 г. в 17:38, news-cloud.net

Потомок древнего казацкого рода, Федор Пироцкий, сделал настоящую транспортную революцию — изобрел первый в мире электрический трамвай. На гениальное открытие его натолкнули обычные железнодорожные пути. Пироцкому первому пришло в голову, что это "дармовые" электрические линии — не хватает только двигателя и проводов, которые подведут к ним электричество. Далее…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Тизерный ролик своего электромобиля представила Faraday Future (ВИДЕО)

03.01.2016 г. в 17:38, ultramir

Зaгaдoчный и дocтaтoчнo aмбициoзный cтapтaп Faraday Future пoкaзaл кopoткий тизepный poлик, в кoтopoм пoкaзaл (cкopee нaмeкнул нa пoкaз) пpoтoтип cвoeгo элeктpoмoбиля. Увидeть чтo-либo кoнкpeтнoe в 10-ceкунднoм poликe кpaйнe пpoблeмaтичнo. Дeмoнcтpaция лoгoтипa зaнимaeт бoльшe вpeмeни, чeм дeмoнcтpaция aвтoмoбиля. Дaжe нe aвтoмoбиля, a нeкoтopых…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть