В Киеве машину автохама закидали мусором

04.01.2016 г. в 17:11, obozrevatel

В Голосеевском районе Киева на улице Лятошинского разозленные горожане накидали мусора на капот автомобиля, принадлежащего "герою парковки".

Соответствующее фото было опубликовано в группе "Типичное Голосеево" в соцсети Facebook.

"Герой парковки на Лятошинского",– такое сообщение разместили пользователи.

загрузка...
Еще одна новость

У Німеччині відкрили перший 100-кілометровий автобан для велосипедів

04.01.2016 г. в 17:11, espreso

У Німеччині відкрили для руху першу ділянку майбутнього 100-кілометрового велобана, який зв'яже десяток німецьких міст і кілька університетських кампусів Рурської області на заході Німеччини Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на Naked science. Заздалегідь підраховано, що в межах пари кілометрів від майбутнього велобана проживає понад 2 млн осіб, які зможуть використовувати його для повсякденних поїздок і туризму. За оцінками оператора траси, компанії RVR, активне використання нової дороги в перспективі дозволить скоротити кількість автомобілів, що виїжджають щодня з гаражів, на 50 тис. Втім, це лише початок: у Німеччині вже зводяться 30-кілометровий велобан від Франкфурта до Дармштадта і 15-кілометровий від Мюнхена до його північних передмість. Аналогічні проекти розглядаються владою Берліна і Нюрнберга.…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Розвідка ВСУ отримає новий автомобіль, створений на базі ВАЗ-2121 "Нива". ВІДЕО

04.01.2016 г. в 17:11, infokava

Чергове дітище українських кулібіних з автосервісу "Ворон": баггі на базі ВАЗ-2121 "Нива". У відеоролику коротко розповідається про ТТХ автомобіля, наводяться приклади його можливого використання в розвідувальних і диверсійних цілях. Зокрема, заявлена можливість десантування. Машина в одному примірнику поставлена в окремий развідувальний батальйон оперативного командування "Схід" ВСУ. Вартість цивільної версії - 208 300 гривень/9 000 доларів США.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

Загрузка...
Loading...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть