Новость одной картинкой: как завести авто в мороз и другие полезные советы

05.01.2016 г. в 13:32, topgir

Как заводить авто при минусовой температуре, и что нужно знать при запуске в мороз – изучай по картинке:

загрузка...
Еще одна новость

Спасение мужчины из затопленного авто в Англии. ВИДЕО

05.01.2016 г. в 13:32,

В сети появилось видео, на котором спасатели графства Северный Йоркшир, Великобритания, спасают мужчину из затопленного в результате масштабного наводнения авто.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Вражаюче: зірваний вітром дах пошкодив п’ять автомобілів на парковці (відео)

05.01.2016 г. в 13:32, avtopoligon

Перший удар прийняли кросовер і “Газель”, другий “хвилею” накрив ще три легкові машини. Порив вітру обвалив дах будівлі на припарковані машини на сході Тульської області (РФ). Описані події відбулися близько 10:00 27 грудня на окружній дорозі в місті Вузлова. У момент НП в салоні автомобілів нікого не було, проте вдатися до допомоги МНС все ж довелося – самостійно визволити свої транспортні засоби у власників не вийшло.

Прочитать новость
загрузка...
И кое-что еще!

На ринку з'явиться новий "кросовер"

05.01.2016 г. в 13:32, automotoclub

Керівництво американського автовиробника Cadillac прийняло рішення почати розробку маленького кросовера, якому судилося стати головним конкурентом Infiniti QX30, Audi Q3 і звичайно ж BMW X1. Інформація про це була поширена прес-службою Cadillac. Незважаючи на той факт, що маленькі кросовери не користуються помітним успіхом серед американських покупців, в керівництві Cadillac свято вірять, що китайські споживачі оцінять їх новинку. Точний час появи на ринку меленького кросовера Cadillac не називається. Правда, не так давно бос американської автомобільної компанії Йохан де Найсон зазначав, що нова модель кросовера буде випущена вже в 2018 році. Судячи з усього, нова модель Cadillac буде займати місце в лінійці машин на рівень нижче ХТ5. Останній був офіційно…

Прочитать новость

© 2013 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть