Автомобіль Гітлера: як в Україні на стоянці іржавіє старовинний лімузин (Відео)

06.01.2016 г. в 09:49, doroge

Ексклюзивний лімузин «Опель» 1938 вже 10 років перебуває на стоянці, поступово перетворюючись на металобрухт.

Машина виготовлялася явно не для простих смертних – про це говорять її розміри, а також наявність мідних деталей (зокрема масивної решітки радіатора), шкіряний салон. Як повідомив директор автостоянки, машина належить громадянинові Сирії, який поставив її на нинішнє місце 10 років тому і, мабуть, забув про неї.

загрузка...
Еще одна новость

Що категорично не можна робити з «двірниками» взимку

06.01.2016 г. в 09:49, autodriving

Взимку, з її снігопадами і коротким світловим днем, чистота лобового скла стає критично важливою з точки зору безпеки. Однак склоочисники в цей час працюють з перевантаженням. Ми з’ясували, що треба зробити з «двірниками», щоб вони не відмовили в самий невідповідний момент. Перш за все, ще до настання морозів слід залити «зимову» рідину в бачок омивача. Якщо цього не зробити, будь-які поради по догляду за щітками і механізмом склоочисника втратять актуальність. Що ж стосується власне «двірників», то для початку слід звернути увагу на стан важелів склоочисників. Порушення геометрії важеля або ослаблення пружини в механізмі, прижимающем його до скла не забезпечить ефективного очищення. Під час стоянки машини в період снігопаду рекомендуємл піднімати двірники, щоб уникнути їх примерзання до скла. Завдяки цьому, чистячий елемент залишиться чистим. Крі…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Как бороться с запотевшими стеклами

06.01.2016 г. в 09:49, ubr

Зимой в машине чаще запотевают стекла. Это происходит из-з а того, что мы приносим на своей обуви в машину снег. Он таит и влага конденсируется на стеклах. Но autocentre.ua знает пять простых шагов, чтобы побороться с этим. "Алгоритм" просушивания стекол: 1. Потоки воздуха направляйте на стекла; 2. Температура воздуха в салоне не должна быть очень высокой (в противном случае из-за интенсивного испарения влага очень быстро конденсируется на холодных стеклах); 3. Воздух должен поступать снаружи (выключена система рециркуляции); 4. Для уменьшения влажности воздуха параллельно с "печкой" можно включить кондиционер, который сушит воздух (если позволяет конструкция). 5. Чтобы не запотевали стекла, включать рециркуляцию воздуха в салоне можно только при работающем кондиционере.

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть