Ford запатентував конструкцію автомобіля зі знімним заднім колесом-моноциклом (відео)

06.01.2016 г. в 10:41, finance

Незважаючи на безліч доступних на сьогоднішній день сервісів дорожньої навігації, що дозволяють побудувати оптимальний маршрут з урахуванням інтенсивності дорожнього руху, часом просто неможливо уникнути однієї з найбільш страшних проблем для всіх без винятку автомобілістів – дорожніх пробок.

Було б непогано мати можливість купити автомобіль-трансформер, від якого можна від’єднати частину з колесом і дістатися до потрібного місця, не витрачаючи дорогоцінного часу на простоювання в пробках. В майбутньому щось подібне може запропонувати автоконцерн Ford.

На сайті американського патентного бюро є інформація про патент, виданий компанії Ford, в якому описана незвичайна конструкція автомобіля, яка допускає можливість від’єднання одноколісного автомобіля. Дана концепція мимоволі асоціюється зі сценою з фільму «Темний лицар» з від’єднанням Бетцикла від Бетмобіля. І хоча у випадку Ford роз’єднання може відбуватися не настільки витончено, як хотілося б прихильникам Бетмендіани, це, безумовно, буде дуже корисною можливістю. Природно, якщо описані в цьому патенті ідеї знайдуть втілення в споживчому продукті.

За задумом винахідників, у разі необхідності задня частина припаркованого автомобіля злегка піднімається за допомогою автоматичного гідравлічного домкрата, дозволяючи власнику легко від’єднати заднє колесо. Після від’єднання колесо перетворюється на моноцикл з електродвигуном, сидінням і педалями, яке можна використовувати для подолання решти шляху. Крім того, це знижує ризик викрадення автомобіля (кому потрібна машина з трьома колесами?).

Як завжди в подібних випадках, наявність патенту на ту чи іншу розробку не дає ніяких гарантій на її застосування у серійних пристроях. Сама собі задумка виглядає цікавою, тим більше що автомобілі майбутнього, найімовірніше, будуть відрізнятися вбудованими в колеса електромоторами. Втім, є і недоліки. Подібна конструкція є не дуже вдалою з точки зору практичності – від неминучого контакту з елементами пристрою і через близькість до дорожнього покриття одяг власника може прийти в непридатність після нетривалої поїздки.

загрузка...
Еще одна новость

Автомобіль Гітлера: як в Україні на стоянці іржавіє старовинний лімузин (Відео)

06.01.2016 г. в 10:41, doroge

Ексклюзивний лімузин «Опель» 1938 вже 10 років перебуває на стоянці, поступово перетворюючись на металобрухт. Машина виготовлялася явно не для простих смертних – про це говорять її розміри, а також наявність мідних деталей (зокрема масивної решітки радіатора), шкіряний салон. Як повідомив директор автостоянки, машина належить громадянинові Сирії, який поставив її на нинішнє місце 10 років тому і, мабуть, забув про неї.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Що категорично не можна робити з «двірниками» взимку

06.01.2016 г. в 10:41, autodriving

Взимку, з її снігопадами і коротким світловим днем, чистота лобового скла стає критично важливою з точки зору безпеки. Однак склоочисники в цей час працюють з перевантаженням. Ми з’ясували, що треба зробити з «двірниками», щоб вони не відмовили в самий невідповідний момент. Перш за все, ще до настання морозів слід залити «зимову» рідину в бачок омивача. Якщо цього не зробити, будь-які поради по догляду за щітками і механізмом склоочисника втратять актуальність. Що ж стосується власне «двірників», то для початку слід звернути увагу на стан важелів склоочисників. Порушення геометрії важеля або ослаблення пружини в механізмі, прижимающем його до скла не забезпечить ефективного очищення. Під час стоянки машини в період снігопаду рекомендуємл піднімати двірники, щоб уникнути їх примерзання до скла. Завдяки цьому, чистячий елемент залишиться чистим. Крі…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть