Ford запатентував конструкцію автомобіля зі знімним заднім колесом-моноциклом (відео)

06.01.2016 г. в 10:41, finance

Незважаючи на безліч доступних на сьогоднішній день сервісів дорожньої навігації, що дозволяють побудувати оптимальний маршрут з урахуванням інтенсивності дорожнього руху, часом просто неможливо уникнути однієї з найбільш страшних проблем для всіх без винятку автомобілістів – дорожніх пробок.

Було б непогано мати можливість купити автомобіль-трансформер, від якого можна від’єднати частину з колесом і дістатися до потрібного місця, не витрачаючи дорогоцінного часу на простоювання в пробках. В майбутньому щось подібне може запропонувати автоконцерн Ford.

На сайті американського патентного бюро є інформація про патент, виданий компанії Ford, в якому описана незвичайна конструкція автомобіля, яка допускає можливість від’єднання одноколісного автомобіля. Дана концепція мимоволі асоціюється зі сценою з фільму «Темний лицар» з від’єднанням Бетцикла від Бетмобіля. І хоча у випадку Ford роз’єднання може відбуватися не настільки витончено, як хотілося б прихильникам Бетмендіани, це, безумовно, буде дуже корисною можливістю. Природно, якщо описані в цьому патенті ідеї знайдуть втілення в споживчому продукті.

За задумом винахідників, у разі необхідності задня частина припаркованого автомобіля злегка піднімається за допомогою автоматичного гідравлічного домкрата, дозволяючи власнику легко від’єднати заднє колесо. Після від’єднання колесо перетворюється на моноцикл з електродвигуном, сидінням і педалями, яке можна використовувати для подолання решти шляху. Крім того, це знижує ризик викрадення автомобіля (кому потрібна машина з трьома колесами?).

Як завжди в подібних випадках, наявність патенту на ту чи іншу розробку не дає ніяких гарантій на її застосування у серійних пристроях. Сама собі задумка виглядає цікавою, тим більше що автомобілі майбутнього, найімовірніше, будуть відрізнятися вбудованими в колеса електромоторами. Втім, є і недоліки. Подібна конструкція є не дуже вдалою з точки зору практичності – від неминучого контакту з елементами пристрою і через близькість до дорожнього покриття одяг власника може прийти в непридатність після нетривалої поїздки.

загрузка...
Еще одна новость

Автомобіль Гітлера: як в Україні на стоянці іржавіє старовинний лімузин (Відео)

06.01.2016 г. в 10:41, doroge

Ексклюзивний лімузин «Опель» 1938 вже 10 років перебуває на стоянці, поступово перетворюючись на металобрухт. Машина виготовлялася явно не для простих смертних – про це говорять її розміри, а також наявність мідних деталей (зокрема масивної решітки радіатора), шкіряний салон. Як повідомив директор автостоянки, машина належить громадянинові Сирії,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Що категорично не можна робити з «двірниками» взимку

06.01.2016 г. в 10:41, autodriving

Взимку, з її снігопадами і коротким світловим днем, чистота лобового скла стає критично важливою з точки зору безпеки. Однак склоочисники в цей час працюють з перевантаженням. Ми з’ясували, що треба зробити з «двірниками», щоб вони не відмовили в самий невідповідний момент. Перш за все, ще до настання морозів слід залити «зимову» рідину в бачок…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть