ЗАЗ-1102 «Перспектива» – прототип запорізького автомобіля

06.01.2016 г. в 11:06, mmr

ЗАЗ-1102 «Перспектива» (1973) – прототип, створений в рамках роботи над новою моделлю сучасного малолітражного автомобіля з переднім приводом. Дводверний седан оснащувався двигуном об’ємом 1 літр, важив 700 кг (на 100 кг легше Жигулів при практично рівному обємі салону), габаритні розміри становили 3700х1540х1370 мм. У дизайні екстер’єру використовувалися деталі від ВАЗівських машин.

загрузка...
Еще одна новость

Ford запатентував конструкцію автомобіля зі знімним заднім колесом-моноциклом (відео)

06.01.2016 г. в 11:06, finance

Незважаючи на безліч доступних на сьогоднішній день сервісів дорожньої навігації, що дозволяють побудувати оптимальний маршрут з урахуванням інтенсивності дорожнього руху, часом просто неможливо уникнути однієї з найбільш страшних проблем для всіх без винятку автомобілістів – дорожніх пробок. Було б непогано мати можливість купити автомобіль-трансформер, від якого можна від’єднати частину з колесом і дістатися до потрібного місця, не витрачаючи дорогоцінного часу на простоювання в пробках. В майбутньому щось подібне може запропонувати автоконцерн Ford. На сайті американського патентного бюро є інформація про патент, виданий компанії Ford, в якому описана незвичайна конструкція автомобіля, яка допускає можливість від’єднання одноколісного автомобіля. Дана концепція мимоволі асоціюється зі сценою …

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Автомобіль Гітлера: як в Україні на стоянці іржавіє старовинний лімузин (Відео)

06.01.2016 г. в 11:06, doroge

Ексклюзивний лімузин «Опель» 1938 вже 10 років перебуває на стоянці, поступово перетворюючись на металобрухт. Машина виготовлялася явно не для простих смертних – про це говорять її розміри, а також наявність мідних деталей (зокрема масивної решітки радіатора), шкіряний салон. Як повідомив директор автостоянки, машина належить громадянинові Сирії, який поставив її на нинішнє місце 10 років тому і, мабуть, забув про неї.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть