За їзду на літніх шинах зимою хочуть штрафувати, або забирати права й авто

06.01.2016 г. в 21:16, unn

На сайті Президента України Петра Порошенка зареєстровано петицію щодо встановлення на законодавчому рівні обов’язок власників та користувачів автомобілів своєчасно змінювати літні шини на зимові, передає УНН.

У петиції наголошують, що у правилах дорожнього руху України відсутня норма, яка б чітко зобов’язувала автомобілістів – водіїв міняти літню шину на зимову. Не визначена і конкретна дата, до настання якої усі власники/ користувачі автомобілів повинні б були в обов’язковому порядку змінити літні шини на зимові.

Згідно із текстом петиції, автор пропонує ініціювати питання та внести зміни до правил дорожнього руху та на законодавчому рівні встановити конкретну дату, до настання якої усі автомобілісти власники та користувачі (фізичні та юридичні особи) повинні б були замінити на своїх автомобілях шини з літньої на зимову (наприклад до 10 листопада кожного року). Період необхідно встановити на базі статистичних даних Українського гідрометеорологічного центру за останні 5 років.

А також, задля дієвості та впливовості цієї норми, передбачити штраф водіям, які експлуатують автомобіль на літніх шинах у період з 10 листопада до, наприклад, 1 квітня у розмірі 500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян. За повторне порушення у цей же період – конфіскація транспортного засобу та водійських прав тощо.

Петиція зареєстрована 30 грудня 2015 року. Її автором є Інна Гамаза.

загрузка...
Еще одна новость

В Украине вступил в силу ряд «автомобильных» законов

06.01.2016 г. в 21:16, motorglobe

С начала 2016 года отменены ряд пошлин и таможенных тарифов, касающихся импорта автомобилей. Прошедший год был, в прямом смысле, временем выживания — в условиях хрупкого перемирия на востоке страна балансировала на грани дефолта. Есть надежда, что 2016-й станет годом пусть робкого, но движения вперед. Некоторые из вступающих в силу с 1-го января…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Когда "новый" полицейский может остановить автомобиль

06.01.2016 г. в 21:16, ultramir

Милиция, хoть и былa cтpуктуpoй c oдним нaзвaниeм, нo фaктичecки cocтoялa из paзличных пoдpaздeлeний. Автoмoбилиcты нaибoлee чacтo кoнтaктиpoвaли имeннo c Гocудapcтвeннoй aвтoмoбильнoй инcпeкциeй, ГАИ. Пpинятый зaкoн «О Нaциoнaльнoй пoлиции» нe пpeдуcмaтpивaeт paздeлeниe poлeй пaтpульных внутpи cтpуктуpы. Тeпepь пoлицeйcкиe будут иcпoлнять oбязaннocти…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть