6 неприємностей, які стаються з авто у сильні морози

10.01.2016 г. в 14:02, gazeta

Перед зимовою поїздкою водії часто зіштовхуються із безліччю неприємностей. Серед них є такі, що не дадуть завести автомобіль, а є і ті, яких не видно, але їхнє усуннення на на СТО виллється у чималу суму.

Ми пропонуємо підбірку із 6 найпоширеніших проблем з автомобілями у морози.

Сів акумулятор. Є два фактори, які найбільше впливають на цю ситуацію: вік акумулятора та тепература на вулиці. При сильному морозі може сісти й відносно новий акумулятор. Якщо в перші морози акумулятор слабо "крутить" стартер, його потрібно перевірити або замінити. Якщо ж це сталося з новим акумулятором, то заміна АКБ нічого не дасть. Варто перевірити, який заряд дає генератор. Зазвичай саме в ньому причина "смерті" нових акумуляторів. Якщо заряд більший потрібного, то це теж вбивчий фактор для акумулятора. Норма по вольтажу 13,5-14,5В, залежить від марки автомобіля.

Примерзли замки. Коли сів акумулятор і дистанційний пульт сигналізації не відкриває двері, всі згадують про існування механічних замків. Взимку можуть замерзнути личинки замків, які потім потрібно буде розігрівати всіма доступними способами. Нагрівати ключ запальничкою може бути небезпечно - можна поплавити його пластику частину. Також можна застосувати спеціальну хімію.

Замерз дизель. Хоча на заправках переконують, що їхнє дизпаливо не замерзне - гарантії ніхто не дасть. Тому водіям дизельних машин залишається або вірити автозаправникам, або озброїтися препаратом із серії антигель. Їх додають у дизпаливо в необхідній пропорції, щоб воно не ставало густим.

Примезлі елементи кузова. При замерзанні дверей не можна смикати їх туди сюди. Вам вдасться відчинити двері, але разом з ущільнювачами. Потрібно обережно обстукати двері і ще раз спробувати плавно відчинити двері. Також часто примерзають щітки до лобового скла. Краще щітки піднімати, щоб вранці випадковому не увімкнути двірники, які примерзли.

Замерзла рідина склоомивача. В такому випадку потрібно загнати автомобіль у теплий гараж, стоянку або автомийку. Коли крига у системі розтане, її потрібно замінити на антифриз. Останній потрібно прогнати системою. Якщо нема теплого приміщення, то зазвичай крига тане після тривалої поїздки. Особливо в бачку, якщо він розташований під капотом автомобіля, де є теплий двигун.

Пильники елементів ходової частини. Це найпідліша проблема для автомобіліста. Взимку не кожен водій полізе під авто, перевірити гумки. У мороз еластичність гумових деталей знижується. Через це є ймовірність обриву пильників. Якщо обірве пилник "гранати" (шарніри рівних кутових швидкостей), то цей елемент вийде з ладу вже за кілька тижнів.

загрузка...
Еще одна новость

В автомобилях Volvo появилась функция из фантастического сериала (видео)

10.01.2016 г. в 14:02, autonews

Компании Volvo и Microsoft представили новую совместную разработку – систему голосового управления функциями автомобиля при помощи фитнес-браслета Microsoft Band 2. По словам разработчиков, теперь автовладельцы смогут отдавать команды машинам, как это делал 33 года назад главный герой фантастического сериала «Рыцарь дорог». При помощи голосовых…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Украинский авторынок в 2016 году: новые пошлины и стандарты

10.01.2016 г. в 14:02, glavnoe

Украина, переживающая серьезные экономические трудности, пока не может похвастать позитивной динамикой автомобильного рынка. В 2015 году продажи на нем, по данным Всеукраинской ассоциации автомобильных импортеров и дилеров (ВААИД), рухнули на 77 процентов по сравнению с предыдущим годом, сообщает "Главное". И начала их роста эксперты пока не ждут.…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть