З 1 березня ціни на бензин та дизпаливо будуть інші

10.01.2016 г. в 15:38, ukranews

Верховна Рада встановила акцизний податок на бензин і дизпаливо в розмірі 171,5 євро/куб. м з 1 березня 2016 року.

Про це йдеться в тексті закону «Про внесення змін до Податкового кодексу та деяких законодавчих актів щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень в 2016 році».

На бензин для реактивних двигунів з березня Рада встановила акцизний податок у розмірі 27 євро/куб. м.

Тимчасово, до 29 лютого, акцизні ставки на бензин і дизпаливо будуть становити 228 євро/тонну.

Крім того, Рада з березня ввела акцизну накладну як обов'язковий електронний документ, який буде складатися при здійсненні всіх операцій з реалізації палива на внутрішньому ринку.

Також парламент встановив фіксовану ставку акцизного податку з кінцевого продажу нафтопродуктів у розмірі 0,042 євро/літр замість раніше діючих 5%.

загрузка...
Еще одна новость

6 неприємностей, які стаються з авто у сильні морози

10.01.2016 г. в 15:38, gazeta

Перед зимовою поїздкою водії часто зіштовхуються із безліччю неприємностей. Серед них є такі, що не дадуть завести автомобіль, а є і ті, яких не видно, але їхнє усуннення на на СТО виллється у чималу суму. Ми пропонуємо підбірку із 6 найпоширеніших проблем з автомобілями у морози. Сів акумулятор. Є два фактори, які найбільше впливають на цю ситуацію: вік акумулятора та тепература на вулиці. При сильному морозі може сісти й відносно новий акумулятор. Якщо в перші морози акумулятор слабо "крутить" стартер, його потрібно перевірити або замінити. Якщо ж це сталося з новим акумулятором, то заміна АКБ нічого не дасть. Варто перевірити, який заряд дає генератор. Зазвичай саме в ньому причина "смерті" нових акумуляторів. Якщо заряд більший потрібного, то це теж вбивчий фактор для акумулятора. Норма по вольтажу 13,5-14,5В,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В автомобилях Volvo появилась функция из фантастического сериала (видео)

10.01.2016 г. в 15:38, autonews

Компании Volvo и Microsoft представили новую совместную разработку – систему голосового управления функциями автомобиля при помощи фитнес-браслета Microsoft Band 2. По словам разработчиков, теперь автовладельцы смогут отдавать команды машинам, как это делал 33 года назад главный герой фантастического сериала «Рыцарь дорог». При помощи голосовых команд можно удалённо задать новый маршрут в навигационной системе, включить систему кондиционирования или обогрева, заблокировать/разблокировать центральный замок, включить подсветку или подать звуковой сигнал. Все эти функции доступны для владельцев автомобилей Volvo, которые поддерживают беспроводную синхронизацию с мобильными устройствами через приложение Volvo On Call, например, кроссовер XC90 последнего поколения. Ранее Volvo выпустила приложение для смарт-ча…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть