Яценюк має намір прив'язати ціни на бензин до вартості нафти

13.01.2016 г. в 15:57, interfax

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк бачить можливість для зниження вартості палива на автозаправних станціях України у зв'язку із здешевленням нафти на світовому ринку.

"Вже сьогодні ми бачимо, що є деяка можливість зниження цін на АЗС [...] Тут немає ніякого адміністративного тиску - чим менша ціна нафти, тим менша ціна "на пістолеті", - заявив Яценюк.

Глава уряду доручив міністру енергетики та вугільної промисловості України Володимиру Демчишину провести спільно з Антимонопольним комітетом України зустрічі з операторами ринку нафтопродуктів з питання ціноутворення.

"АМКУ окремо видати доручення, яке, на жаль, не виконується протягом останніх двох місяців - разом з операторами ринку напрацювати формулу ціноутворення на нафтопродукти в залежності від ціни нафти на світовому ринку... Це повинна бути прозора формула і публічний підхід", - зазначив Яценюк.

загрузка...
Еще одна новость

Как освободить авто из ледяного плена (Видео)

13.01.2016 г. в 15:57, m2motors

Сегодня мы уже не удивляемся снежинкам и морозу. Поэтому, еще раз напомним водителям, что делать, если утром ваша машина либо не хочет открываться, либо оказалась вся покрыта коркой льда. Гарантируем одно - после прочтения материала содержимое багажника пополнится еще несколькими средствами. Сегодня будем "размораживать" автомобиль))).

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Nissan показал «титанового воина» (ВИДЕО)

13.01.2016 г. в 15:57, autocentre

К автосалону в Детройте компания Nissan подготовила заряженный пикап Titan Warrior, который станет грозным соперником для крутой модели Ford F-150 Raptor. На североамериканском рынке уже сформировался устойчивый спрос на заряженные пикапы, владельцы которых подчеркивают, что они не такие как все. Вот почему на нынешнем автосалоне в Детройте свое…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть